(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 1. detsember: Sõnni ootavad peod ja seltskonnaüritused, Neitsi on sõbrale psühholoogi eest

JÄÄR
Aeg sobib selleks, et end lõdvaks lasta ja tööalasest stressist vabaneda. Tee midagi niisugust, mida tõesti naudid, ja koos nende inimestega, kellega ennast vaba ja õnnelikuna tunned.
SÕNN
Võimalik, saad õhtuks kutse rohkem kui ühele seltskondlikule üritusele. Tunned end pidude keerises suurepäraselt, su eesmärk on ennast välja elada, mitte niivõrd tutvusi sobitada.
KAKSIKUD
Suudad teisi päris hästi läbi näha. Kui avastad, et keegi sinuga manipuleerida üritab, lähed ikkagi tema mänguga kaasa. See, et sa ei näita välja, millist infot omad, viib sind paremini edasi.
VÄHK
Saad selgeks mõelda sind rahutuks teinud probleemid, eriti need, mis on seotud emotsioonidega. Suudad tunded lahti mõtestada ja seetõttu on sul kergem neid mõistusega suunata.
LÕVI
Veedad aega seltskondlikult ja võimalik on uute tutvuste sõlmimine, samas võid avastada kelleski, keda juba ammu põgusalt tunned, huvitava ja võluva persooni.
NEITSI
Oled oma keerulises olukorras olevale sõbrale psühholoogi eest. Suudad kõrvaltvaataja kaine pilguga tema probleeme analüüsida ning koos suudate välja mõelda, kuidas edasi tegutseda.
KAALUD
Puutud kokku sugulastega, tõenäoliselt tuleb sul nendega koos mingi tõsisem töö ette võtta. See ei ole sinu algatus, nii et ära hakka teisi õpetama, tee nurisemata nii, nagu nemad plaaninud on.
SKORPION
Aja planeerimine õnnestub, saad rohkem ka iseendale mõelda. Kui sa vahepeal treenimise unarusse jätnud oled, võiksid sellega uuesti alustada ja lausa mõnda uut spordiala proovida.
AMBUR
Tuleb palju rahmeldamist, teed iseenda või sõprade heaks mingit tööd, mis on füüsiliselt raske. Tunned end hästi, sest saad ära teha midagi niisugust, mille tulemus on lausa käega katsutav.
KALJUKITS
Sul on õhtused plaanid ammuilma tehtud, kuid paraku segavad mingid ootamatud asjaolud nende elluviimist. Lõppkokkuvõttes kujuneb aeg rutiinivabamaks, kui sa planeerida oskakski.
VEEVALAJA
Oled otsustanud midagi enda juures põhjalikult muuta ja alustadki nüüd sellega. Algus pole mitte raske, vaid igati põnev, rõhku peaksid panema sellele, et edaspidi väga järjekindel olla.
KALAD
Oled tänasele planeerinud mitu ettevõtmist, et aga ajagraafikust kinni pidamine mitmetel põhjustel ei õnnestu, muutub olukord närviliseks. Ära kaota pead, tee aga käigu pealt uued plaanid.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Ambur! Marsi ja Uraani opositsiooniga algaval eluaastal võid olla omajagu tormakas. Vajad palju vabadust, piirangud tekitavad soovi mässata ja piire ületada. Koos sarnase maailmavaatega inimestega võid üritada ette võtta samme, et mõjutada ühiskonnas toimuvat.
Hüppad pea ees armuseiklustesse.

Tänased sünnipäevalapsed: INGRID PEEK, WOODY ALLEN, VAIRA VIKE-FREIBERGA, BETTE MIDLER

Nimepäevad: OSKAR, OSMAR, OSS, OJAR, ORM

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid