(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 30. november: Jääral, Kaksikutel ja Neitsil tuleb ette probleeme, Amburil ja Kaljukitse segaseid olukordi

JÄÄR
Kui oled mingi jama korda saatnud, on parim viis selle klaarimiseks aus ülestunnistus. Kui teised nagunii asjast teavad, aga sina teed süütu näo ette, muutud naeruväärseks.
SÕNN
Täna peaks lahenduse leidma probleem, millega sa juba hea mitu päeva tööd oled teinud. See laheneb sulle positiivselt, kuid kedagi su sõprade hulgast teeb selline asjade käik paraku kurvaks.
KAKSIKUD
Hakkasid tuhinaga probleemi lahendama, nüüd aga näed, et see polegi kuskilt otsast sinu jama, millesse oled lasknud end kaasa kiskuda. Tunned kahetsust, sest oled kellelegi liiga teinud.
VÄHK
Jätkad seilamist kursil, mille kasuks eile otsustasid. Siiski näed, et praktikas ei kulge kõik sama libedalt kui teoorias, nii pead veel palju mõtlema ning oma plaanidesse parandusi tegema.
LÕVI
Päev tuleb asjalik ja harmooniline. Suudad end tööalaselt tõestada, võimalik, et ka laiema üldsuse ees heast küljest näidata. Keegi üritab alustada isiklikku vestlust, kuid sina selleks aega ei leia.
NEITSI
Su ülemus või mõni teine kõrgemalseisev isik on tekitanud probleemi, mille eest ta üritab nüüd sind vastutavaks teha. Suru kaks jalga tugevasti vastu maad ja seleta rahulikult, et see pole õige.
KAALUD
Partner tahab sinuga arutleda teemadel nagu: millistel üritustel peaksid sa olema koos temaga, millistel koos sõpradega? Millal on suhtlus vastassoost inimesega sõprus, millal aga juba midagi enamat?
SKORPION
Täna pead osalema mingil üritusel, kus tulevad arutluse alla sulle olulised probleemid. Paraku pole sul võimalik sõna sekka öelda, saad ainult jälgida, kui targalt teised tegutseda suudavad.
AMBUR
Olukord võib olla isegi piinlik, aga keegi ei ütle sulle, kuidas käituma peaksid. Pead seda oma peaga otsustama. Kui vähegi võimalik, jää esialgu äraootavale seisukohale.
KALJUKITS
Segases olukorras ei oska nii mõnedki kaaslased seisukohta võtta ning ootavad juhtnööre sinult. Kuigi arvad, et see pole otseselt sinu mure, võiksid teistele vastu tulla ja asi ära lahendada.
VEEVALAJA
Ka väike ja pealtnäha süütu märkus võib su tuju tükiks ajaks rikkuda. Isegi juhul, kui sa oleksid väärt olnud märksa kurjemat ütlemist samal teemal. Püüa olla enesekriitilisem.
KALAD
Edasi saab liikuda ainult sammhaaval. Sammu pikkus aga sõltub juba sinu rammust ja tee raskusastmest. Ära ürita arendada liiga kiiret tempot, muidu sa varsti enam ei jaksa edasi astuda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Tunned end suurepäraselt nii koduses miljöös kui ka seikluste keskel. Kõige paremini sujub vaimne töö. Suudad süsteemselt mõelda, samas oled avatud uutele ideedele. Väga oluline on võimalus end hobidega tegeledes välja elada. Sportides ning kõrgustes tuleb olla ettevaatlik.

Tänased sünnipäevalapsed: VOLDEMAR PANSO, JAAN ELGULA, MARK TWAIN, WINSTON CHURCHILL

Nimepäevad: ANDREAS, ANDRES, ANDRUS, ANDRE, ANDRO, ANDO, ANDU, ANTI

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid