(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 29. november: Kaksikute päev toob romantilisi tundeid, Jäär ihkab vabadust

JÄÄR
Piirangud ajavad sind hulluks – vajad vabadust, võimalust asju oma tahtmist mööda korraldada. Sul võib tekkida häid uuenduslikke ideid, ent on ka oht, et lased hetkeemotsioonidel end vales suunas juhtida.
SÕNN
Energiat ei ole väga palju, ajuti võid end väsinuna ja tujutuna tunda. Ka minevikuga seotud halvad emotsioonid võivad su praegusi tundmusi mõjutada.
KAKSIKUD
Isiklike suhete liinis on olukord paljutõotav – vägagi võimalik, et aeg toob su hinge romantilisi tundeid. Meeldivaid vastassoolisi on su läheduses rohkem kui üks.
VÄHK
Võimalik, et sulle antakse tööl rohkem ülesandeid, kui sa reaalselt täita jõuad. Hinda oma aega ja võimalusi ning kui vaja, julge „ei“ öelda, kui koormus on ülemäära suur.
LÕVI
Ainult iseenese tarkusest ei saavuta sa suurt midagi, vajad häid nõuandeid ning toetamist hetkedel, mil julgus raugeb ja kõhklema kipud.
NEITSI
Usinus tavapärastes tegemistes sillutab tasapisi teed edu suunas. Partnerid ja ülemused märkavad su tublidust ja tunnustavad
seda.
KAALUD
Väga hea aeg suhete liinis. Kui varasemal ajal on olnud armsamaga lahkhelisid, annab nüüd asjad selgeks rääkida ning õnnelikult käsikäes edasi minna.
SKORPION
Palju on kasu suurepärasest eneseväljendusoskusest – suudad oma mõtted täpselt sõnadesse panna ning nii oma ideed teistele kohale viia.
AMBUR
Pinge võib olla küllaltki suur, oled kannatamatu, eelkõige raha- ja äriasjades. Ometi peaksid tähtsate tehingute tegemise tulevikku lükkama – võtad praegu asju liiga emotsionaalselt.
KALJUKITS
Nendel Kaljukitsedel, kellel on kõrge ametialane positsioon, võib päev raskeks ja energiat nõudvaks kujuneda. Olukord kipub teravaks minema, konkurendid võivad aktiviseeruda.
VEEVALAJA
Sul jätkub küllalt kavalust, et see inimene, kes sulle meeldib, tasapisi ja kindlalt
enese külge köita. Tunnetad vaistlikult, millal olla avameelne ja millal toob kasu
hoopis salapära.
KALAD
Oled praegu rahulik ja tasakaalukas, suudad hästi süveneda ja võid pikka aega järjest teha pingutavat vaimset tööd. Tegutsed mõistuspäraselt ja süsteemselt.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Algamas on meeldiv ja harmooniline aasta, mil saad oma võimeid mitmel rindel rakendada. Minevikukogemusest ja sugulaste toetusest on palju abi. Tunnetad end osana tervikust, suguvõsa energia annab sullegi elujõudu. Sõbrad tahavad sulle küll parimat, ent nende nõuanded ei ole alati usaldusväärsed.

Tänased sünnipäevalapsed: EGON RANNET, URMAS SÕÕRUMAA, TARRVI LAAMANN, JACQUES CHIRAC

Nimepäevad: EDGAR, EGERT

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid