(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 28. november: Ambur peab valima rikkuse ja meelerahu vahel, Kaksikud leidku aega lähedastele

JÄÄR

Tööasjus tõotab tulla huvitav ja muudatusterohke päev. Ehkki kõik ei sõltu sinust, on sul siiski küllalt palju sõnaõigust. Väljenda end selgelt ja samas viisakalt, siis sinu soovidega arvestatakse.
SÕNN
Maailm on valla ja täis põnevaid võimalusi – kui saad selle jaoks aega võtta, mine reisima ja naudi seiklemist ning uute paikade avastamist. Ka uute tutvuste sõlmimine tõotab elevust tuua.
KAKSIKUD
Sulle meeldib pidevalt liikvel olla, ent praegu peaksid proovima olla paiksem ja rohkem oma perele ja kodule aega leidma. Lähedased inimesed vajavad sind.
VÄHK
Oled valmis vaeva nägema selle nimel, et targemaks saada. Haarad infot lennult ja oskad seda õigesti süstematiseerida, suutes olulised asjad mõttetust infomürast välja selekteerida.
LÕVI
Tasuks tähelepanu alla võtta rahaasjade korraldamine. Rutakaid samme selles vallas muidugi teha ei tohi, iga käik tuleb läbi mõelda. Õigesti planeeritud tehingud tõotavad suurt edu.
NEITSI
Tööd ja vaeva sa ei pelga, saad aru, et miski ei tule niisama kätte, tuleb tõsiselt pingutada. Sind aitab edasi ka see, kui oled mõõdukalt enesekriitiline.
KAALUD
Näed vaeva selle nimel, et endast head muljet jätta – hoolitsed oma välimuse eest püüdlikult ning proovid meeldivalt käituda ka nende inimestega, kelle seltskond sulle sugugi meelepärane pole.
SKORPION
Hoia oma sõprade lähedusse, suhtle nendega aktiivselt. Pea usaldusväärsematega neist nõu isiklikes ja äriasjus – abi on juba sellestki, kui saad omi mõtteid valjuhäälselt esitada, see aitab ennastki paremini mõista.
AMBUR
Pead mõtlema, mis sulle töö juures olulisem on, kas kopsakas sissetulek või see, et tegevus oleks tõeliselt meeliköitev. Kui seda soovid, peaks avanema võimalusi selleks, et töökohta vahetada.
KALJUKITS
Sul tuleb endale tunnistada, et mõnes asjas oled veel rumalavõitu. Sellest saab aga kiiresti üle, kui end kätte võtad ja asja uurid. Et edukalt jätkata, tuleb sul veel nii mõndagi õppida.
VEEVALAJA
Mida vähem sa oma tundeid ja mõtteid analüüsid, seda kergemini võtavad võimust kõhklused ja isegi hirmud. Leia aega endasse vaatamiseks.
KALAD
Keegi, kes varem on vägagi su seltskonda ihaldanud, tõmbub nüüd ehk ootamatult eemale. Ent samas võib keegi, keda oled pidanud pikka aega semuks, sulle tunnistada, et tal on sinu vastu õrnemad tunded.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Algav aasta on eriti võimaluste rohke juhul, kui teed vaimset tööd. Mõtlemisvõime on suurepärane, saad hakkama süvenemisega, ent samas suudad ka kiiresti ümber orienteeruda ning uute ideedega kaasa minna. Aeg soosib ka armuasjade arendamist, romantikat ja teineteisemõistmist.

Tänased sünnipäevalapsed: DORIS KAREVA, RASMUS RÄNDVEE, CLAUDE LÉVI-STRAUSS

Nimepäevad: LAIMA, LAIMI, RAIMA, RAIDI

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid