(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 27. november: soodsate tehingute päev Kaksikutele, Vähk katsetab uusi asju

JÄÄR
Vanema põlvkonnaga on puhuti keerukas ühist keelt leida. Ehkki oled täiskasvanud inimene, üritavad nad sind kuidagimoodi õpetada või kamandada.
SÕNN
Satud erinevatele üritustele, kus on võimalik suhelda mitmete uute inimestega. Püüa olla hea kuulaja, ära kiirusta omi mõtteid avaldama, vaid ärgita esmalt teist rääkima.
KAKSIKUD
Sul on lootust teha nii mõnigi kasulik tehing, ent väga palju sõltub ka sellest, kuivõrd arukalt suudad käituda ja kui kannatlik olla. Liigne kiirustamine võib asjade sujuva käigu hoobilt rikkuda.
VÄHK
Pikalt vaagimiseks ja planeerimiseks pole enam aega, tuleb astuda otsustavaid samme. Uute projektide käivitamine õnnestub hästi – sul jagub julgust ja enesekindlust, uudishimu ärgitab sind proovima uusi asju.
LÕVI
Pigem tuleks lasta asjadel omasoodu kulgeda ja olukorda jälgida. Tegevusse ei tohi astuda enne, kui oled ära oodanud õige momendi.
NEITSI
Praegu on hea aeg uute koostöösuhete loomiseks ja projektide käivitamiseks.
Suudad enda ümber koondada sellise meeskonna, mis hakkab hästi toimima
püüeldes ühise eesmärgi poole.
KAALUD
Ambitsioonikust sul juba jagub, sa tead, et esmalt tuleb julgelt mõelda ja endasse uskuda. Ehkki enesekriitika osutub mõneski olukorras kasulikuks, võib see saada takistuseks juhul, kui on vaja kiiresti tegutseda.
SKORPION
Hiilgavatest ideedest ainuüksi ei piisa. Nende hulgast tuleb parimad välja valida, konkreetsed plaanid teha ja siis ideid teostama asuda. Ära mõtle liiga palju, püüa mõelda süsteemselt.
AMBUR
Kahtlemata on sul häid mõtteid, ent sa oled nende õigsuses nii veendunud, et ei pea vajalikuks asju teistega arutada.
KALJUKITS
Oma tunnetest sa tavaliselt rääkima ei kipu. Liiga palju tundub kaalul olevat, nii lihtne on midagi ilusat paari valesti lausutud sõnaga ära rikkuda.
VEEVALAJA
See on tõsise töörügamise päev, mil oled valmis lõbustused tagaplaanile jätma ning keskendud kohustuste täitmisele. Suudad end kokku võtta, saad ka keerukate ülesannetega hakkama.
KALAD
Sinu ammused salajased unistused tõusevad nüüd taas päevakorrale. Märkad, et on soodsaid võimalusi selleks, et ellu viia midagi, millest seni vaid unistada oled julgenud.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Sinu tugevaim trump on terane mõistus ja süsteemne mõtlemine. Kui teed vaimset tööd, on sul suurepärased võimalused edasi areneda ning põnevaid tööpakkumisi saada. Alati tuleb aega leida ka hobidega tegelemiseks, sest need hoiavad su vaimu värskena. Ootamatult võib su ellu tulla uus armastus.

Tänased sünnipäevalapsed: GUNNAR GRAPS, VILLU KANGUR, KALEV MARK KOSTABI, BRUCE LEE

Nimepäevad: ASTA, ASTRA, ASTRID

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid