(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 26. november: Kalad võivad kogeda midagi müstilist, Ambur peaks valmis olema kompromissideks

JÄÄR
Kuu lõpp toob kaasa märgatava energiataseme tõusu. Tunned end justkui unest ärkavat – tekib tegutsemistung, pilk on suunatud tulevikku ja aina tekib ideid, mida põnevat võiks veel peale hakata.
SÕNN
Parem, kui suudad läbielatut kainelt analüüsida ja aru saada, mismoodi see sulle mõjub – kas sul on varem kogetu tõttu mingisuguseid hirme, mis sind praeguses elus piiravad?
KAKSIKUD
Keskendumine ainult enese (või lähedase kaaslase) vajadustele ei vii sind praegu edasi. Pead arvestama kõigiga, kellega seotud oled, tegutsema kogu meeskonna huvide nimel.
VÄHK
Ära pea end liiga targaks – sul on veel küllalt arenguruumi! Maailm on täis võimalusi põnevateks kogemusteks, mille kaudu omandad uusi teadmisi.
LÕVI
Oleks hea, kui liiguksid seltskonnas, kus lisaks su vanadele tuttavatele on hulgaliselt ka uusi inimesi. Vestlemine nendega, kes on sinust mõnes mõttes palju targemad, on huvitav ja arendav.
NEITSI
Teiste inimeste mõistmine tundub nii mõnigi kord ületamatult keerukana, aga tõtt öelda ei ole alati lihtne ka iseendast aru saada. Vahepeal tasub võtta aega selleks, et analüüsida oma mõtteid ja tundeid.
KAALUD
Oled suhtlusaldis ja sõbralik, sul on suurepärane võime märgata teiste inimeste juures esmalt nende positiivseid omadusi. Lihtne on ka võõrastele naeratada ja seeläbi mängeldes uute inimestega tutvuda.
SKORPION
Väga isepäine lähenemine sind praegu edasi ei vii. Paraku ei sõltu kõik sinust, kõrgemalt poolt tehtud ettekirjutused ei pruugi sulle meeldida, ent sellegipoolest tuleb neid järgida.
AMBUR
Kõik ei ole lihtsalt võimalik, sest kõik ei sõltu sinust. Mõnikord tuleb osata ka järele anda ja kompromisse teha, selline oskus näitab pigem tugevust kui nõrkust.
KALJUKITS
Raskemad ajad on sulle õpetanud, et pead ka rasketes oludes suurepäraselt vastu juhul, kui su selja taga on keegi, kes on alati toeks ja sind tingimusteta mõistab.
VEEVALAJA
Päev on täis askeldusi. Polegi ehk üht ja selget kõrget eesmärki, ent pidevalt lisandub pisikohustusi, mille täitmisega oled pidevalt rakkes.
KALAD
Originaalsed ideed võivad sind tabada ootamatult kui välk selgest taevast.
Küllap puutud kokku inspireerivate inimestega, mõni kogemus võib lausa müstiliseks osutuda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Uus aastaring tõotab tulla põnev ja üllatuste rohke. Sulle on väga oluline huvialadega tegelemine, enese arendamine valdkondades, mis on tõsiselt südamelähedased. Seoses hobidega kohtud ka põnevate persoonidega. Tasub ennast pidevalt täiendada, mõelda ka sellele, kuidas uusi teadmisi rakendada.

Tänased sünnipäevalapsed: URMAS SUKLES, JÜRI PIHEL, EUGÈNE IONESCO, TINA TURNER

Nimepäevad: DAGMAR, TAMARA, MAARA, MAARE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid