(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 25. november: Kaksikuid ja Veevalajat kimbutab laiskus, Kalasid kummaline igatsus (1)

JÄÄR
Päev on tegemisi täis, võtad end taas jataas kokku ning pingutad väsimatult.  Kas aga oled mõelnud, mille nimel sa nii palju vaeva näed? Mida ja kui palju sa selle eest vastu saad?
SÕNN
Tasub kõigiga viisakas olla, sest iialgi ei või sa teada, kellega ja millises olukorras elu sind tulevikus kokku viib. Maailm on väike.
KAKSIKUD
Liigne enesekindlus toob kaasa ka viitsimatuse pingutada. Ära lase sel võimust võtta, kasuta oma võimalused ära, nüüd ja kohe!
VÄHK
Tulevikule mõtlemine ei tekita ebakindlust, pigem kaasneb sellega ootusärevus. Tasub selgeks teha, millised unistused on reaalselt teostatavad ning panna paika ka konkreetne plaan sihile jõudmiseks.
LÕVI
Aus eneseanalüüs aitab paljud seni segaseks jäänud asjad enese jaoks selgeks mõelda. Ehkki elad tänases päevas, kannad pidevalt kaasas ka mineviku taaka.
NEITSI
Inimesed su ümber on isiksused, kellel on omad tõekspidamised, mida nad üsna jõuliselt esitavad. Mida ägedamalt vastu vaidled, seda keerukamaks muutub olukord.
KAALUD
Oled üsnagi ambitsioonikas ja pürid julgelt edasi, enesekindel käitumine jääb võtmeisikutele silma ja nad võtavad sind tõsiselt.
SKORPION
Mugav on tegeleda asjadega, mida juba ammu oskad ja paljudest teistestki paremini teed. Ent olgem ausad – põnevust on sellises elus sinu jaoks liiga vähe. Paigalseis muudab sind rahutuks.
AMBUR
Kui ka mõne vea teed ja oma tegemistega rappa lähed, ei jää sa pikalt põdema. Kukkudes tõused kähku püsti ja rühid viivitamatult edasi.
KALJUKITS
Vajakajäämisi tuleb ette suhtluses. Oma kohusetundlikkuses kipud tihtipeale kogu vastutust enese õlule võtma ning tegutsema oma parema äranägemise järgi.
VEEVALAJA
Tahaksid minna kergema vastupanu teed, keerukate ülesannete täitmise kas määramata ajaks edasi lükata või kellelgi teise kaela jätta. Niisugune nihverdamine on enesepettus.
KALAD
Sa ei suuda tänases päevas püsida – mingid minevikusündmused on olnud nii mõjuvad, et rikuvad su sisemist tasakaalu siiani. Igatsus ja valu või kahetsus kummitab sind.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Vahe mõistus on see, mis sind elus edasi viib. Oled uudishimulik ja õppimisvõimeline, hindad selliste inimeste seltskonda, kellega saab põnevatel ja harivatel teemadel rääkida. Tahad uusi asju proovida, sind võivad köita ka erinevad moodsad tehnikavidinad.

Tänased sünnipäevalapsed: ANTTI KAMMISTE, LOPE DE VEGA, BO YIN RA, MAUNO KOIVISTO

Nimepäevad: KATARIINA, KATRIN, KATRE, KADRI, KADI, KATI, KARIN, TRIIN, KÄTLIN

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

1 kommentaar

M
Mis  /   07:34, 25. nov 2017
Praegu November mitte Juuli.

Loe ka neid lugusid