(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 24. november: Skorpionil on edu suhetes, Lõvil rahaasjades

JÄÄR
Oled uudishimulik, sind paelub vestlemine inimestega, kes tegutsevad aladel, millest sa suurt midagi ei tea. Suudad rohkem küsida kui kes iganes vastata.
SÕNN
Praegu tuleb lähtuda põhimõttest, et enne tuleb ära teha töö, alles seejärel võib lõbutseda. Sinu graafik on tihe, kui erinevad üritused satuvad samale ajale, võta plaani eeskätt kohustustega seotu.
KAKSIKUD
Kui ennast tunned ja aru saad, millised on su tugevad ja nõrgad küljed, mida südame põhjas tahad ja mida kardad, siis on sul tunduvalt lihtsam endale eesmärke seada ja ka kaasinimestega suhelda.
VÄHK
Tasub mõelda enesetäiendamisele, eriti juhul, kui tunnetad tööl olles võistlusmomenti. Lisateadmised annavad sulle konkurentide ees eelise ja võimaldavad tõhusamalt töötada.
LÕVI
Võimalik, et eelnenud kuudel on rahaasjades olnud tagasilööke või on tegevus oodatust märksa aeglasemalt ja vaevalisemalt kulgenud. Nüüd tasub kiratsema jäänud projekte taas uue hooga alustada.
NEITSI
Tegutse aktiivselt, suudad nii mõndagi kiiresti ja tulemuslikult ära teha. On asju, mida oled pikalt planeerinud või niisama mõttes mõlgutanud, nüüd on aeg mõtetelt tegudele siirduda.
KAALUD
Sinu mõtteavaldused on teinekord keerukad, sa ei suuda alati oma tundeid väga täpselt sõnadesse panna või ootad, et sind mõistetaks sõnadetagi, see pole aga kaaslasele kuigi lihtne.
SKORPION
Kuigi olukord on pigem rahutu ja muutlik, annab sulle kindlustunde asjaolu, et sind hoitakse ja armastatakse. Nii armuasjad kui sõprussuhetega seonduv toob rohkesti häid emotsioone.
AMBUR
Oled võimekas ja arukas, pea aga silmas, et laiskusest tuleb üle saada. Sul on võimalik ülemustele näidata, milleks suuteline oled, niisiis tasub aktiivselt tegutseda ja julgelt vastutust enda kanda võtta.
KALJUKITS
Suudad suurepäraselt süveneda, märgata detaile, pidades samas silmas ka tervikpilti. Oskad mõelda mitu käiku ette, edasise tegevuse planeerimine läheb sujuvalt.
VEEVALAJA
Pere ja teiste lähedaste inimeste toetus on sulle nüüd väga oluline. Selle nimel, et seljatagune kindel oleks, annab sul endal mõndagi ära teha.
KALAD
Uute tutvuste loomine toob meeldivaid elamusi ja võib ka kasulikuks osutuda. Võid kohtuda inimesega, kellest saab su lähedane sõber või suurepärane koostööpartner.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Algaval aastal sul juba igav ei hakka – leiad endale pidevalt huvitavat tegevust, oled valmis põnevusega uusi asju õppima. Tekkida võib vägagi originaalseid ideid, mis saavad ka teiste inimeste imetluse osaliseks. Esmatähtis on enesearendamine, võimalused töömaastikul on selle loomulik jätk.

Tänased sünnipäevalapsed: HANDO RUNNEL, SVEN GRÜNBERG, MADIS MILLING, DALE CARNEGIE

Nimepäevad: USTAV, USTUS, SIVERT

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid