(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 23. november: Neitsi võib armuda esimesest silmapilgust, Ambur tahab täna lustida

JÄÄR
Lähed uuele päevale vastu lennuka optimismiga. Tempo kiireneb, varem justkui seiskunud tegemised saavad taas hoo sisse.
SÕNN
Üksinda kodus istuda kindlasti ei tasu – mida rohkem ringi liigud ja mida erinevamate inimestega suhtled, seda kasulikum sulle.
KAKSIKUD
Mis varem vaid meeles mõlkus, on mõistlik nüüd teoks teha. võimalused on
suurepärased, praegu alustatu võib tulevikus sulle suurt kasu ja ehk kuulsustki tuua.
VÄHK
Kõige tähtsam on olla kallite inimestega koos. Milliseid ahvatlusi elu ka ei pakuks, sea valikuid tehes oma pere esikohale.
LÕVI
Energia tasuks suunata eelkõige kodustesse toimetustesse. On asju, mis on juba jupp aega tagasi ripakile jäänud või katki läinud, võta nüüd kätte ja paranda need ära.
NEITSI
Isiklikus elus võivad toimuda ootamatud pöörded. Ehk kohtud kellegagi, kes sulle väga tugevat mõju avaldab. Võimalik on armumine esimesest silmapilgust, misjärel maailm pole enam endine.
KAALUD
Tunned end nurkasurutuna – oled sunnitud kiirustades olulisi otsuseid tegema. Küllap on probleemid seotud materiaalsete asjadega, ühise raha või ühisomandiga.
SKORPION
Ära mõtle pidevalt asjaoludele, mis sind piiravad ja takistavad. Otsi lahendusi, aga tee seda rahulikult, mõtle oma käigud läbi ja maanda riskid.
AMBUR
On mitmesuguseid võimalusi lõbusas seltskonnas lustimiseks ja vaevalt sa neid kasutamata jätad. Tunned rõõmu inimeste hulgas olemisest, naudid vastassoole mulje avaldamist ja uute kontaktide loomist.
KALJUKITS
Tähtis on leida oma pingete maandamiseks õiged kanalid. Intensiivsed negatiivsed tunded nagu viha ja raev tuleb kuidagimoodi ohutult välja elada.
VEEVALAJA
Tasuks teoks teha need ideed, mida juba pikemat aega peas veeretanud oled. Tekib küll ka uusi häid mõtteid, kuid neid sa küpseks mõelda ei jõua – soov tegevusse tormata kannustab sind tugevalt takka.
KALAD
Kui teed loomingulist tööd, on päev eriti viljakas. Fantaasia on lennukas, samas oled ka teotahteline, suudad oma emotsioone loomingu kaudu jõuliselt väljendada.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Ambur! Algaval uuel aastaringil oled kahe jalaga maa peal. Oskad kainelt arvestada, mis on sulle kasulik ja mis mitte. Sulle toob rõõmu ja rahuldust uute hobidega tegelemine, võid avastada endas loomingulise potentsiaali. Parimal juhul suudad mõnest huvialast endale sissetulekuallika teha.

Tänased sünnipäevalapsed: BETTI ALVER, KALMER TENNOSAAR, MATS TRAAT, ÜLLAR SAAREMÄE

Nimepäevad: KLEMENT KLEEMET, LEEMET, LEEMO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid