(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 22. november: Sõnnil on lootust oma tahtmised teoks teha, Vähile sobivad loomingulised tegevused

JÄÄR
Üks inimene näeb kõvasti vaeva, et sind mõista ja toetada, aga paraku ei tee sa seda just kergeks. Kipud teesklema ja oma tegelikke tundeid ja mõtteid varjama, nii tema kui iseendagi eest.
SÕNN
Täna on tavalisest enam lootust saada seda, mida tahad. Kui üritad, siis imestad, kui vähe on eesmärkideni jõudmiseks tegelikult vaja. Ära seda aega kodus omaette nokitsedes maha maga!
KAKSIKUD
Oled ettevõtlik, kuid sellegipoolest ei tee midagi uisapäisa, enne mõtled nii umbes üheksa korda ja alles seejärel asud tegutsema. Tasub ära teha ka sellised asjad, mida oled varem peljanud.
VÄHK
Hea aeg loominguliseks tööks, eriti juhul, kui saad ise vabalt valida, millisel kellaajal seda teed. Vaiksed öötunnid võivad töö tegemiseks sobida. Oluline on, et saad rahus omaette tegutseda.
LÕVI
Sul on tegemist, aga õnneks suudad asja rahulikult, mitte ülemäära tõsiselt võtta. Tegutsed sulle igati sobivas tempos ning paned loogiliselt oma ülesanded tähtsuse järjekorda.
NEITSI
Kiiresti muutuvas olukorras valmistab õigesti reageerimine üksjagu raskusi. Kipud selle asemel, et mõelda, kuidas edasi minna, teisi inimesi süüdistama selles, mis sinu ümber toimub.
KAALUD
Pöörad tähelepanu oma ümbrusele. Puhtas ja ilusas kohas tunned end suurepäraselt, seevastu koristamata ruumid või lausa räpakas ümbrus häirivad sind veelgi rohkem kui tavaliselt.
SKORPION
Et oma tugevate emotsioonidega hakkama saada, pead neid teadlikult ohjama. Tuleb läbi mõelda, millest on su tunded tingitud, ainult nii on need võimalik kontrolli alla saada.
AMBUR
Hiljuti hoogsalt alanud põnev suhtlus kipub kiuste soiku jääma. Võid välja näidata, et tahaksid sellega edasi minna, aga tee seda pisitasa, ära seejuures mitte natukenegi pealetükkivaks muutu.
KALJUKITS
Oled kergesti haavuv, mis võib viia selleni, et tunned end üldse mitte pahatahtlikust märkusest puudutatuna ja oled tükk aega solvunud. Proovi hoiduda pisiasjadest probleemi tegemast.
VEEVALAJA
Sulle tundub, et pead kohe midagi otsustavat ette võtma, muidu ei muutugi mitte midagi ja mitte kunagi. Püüa ennast mingi meeldiva lõõgastusega rahustada ja mitte liialt rutata.
KALAD
Sa ei suuda oma asjadega tegeleda, kui märkad, et keegi sind ümbritsevaist on
kurvameelne. Tahad kõigest südamest lohutada ja aidata ning oled nukker, kui su abi vastu ei võeta.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion või Ambur! Algaval aastaringil on jõudu ja julgust tegutsemiseks, õnn soosib sind. Kui oled sündinud tänasel kuupäeval ega tea päris kindlalt, mis on su päikesemärk, pöördu julgelt astroloogi poole. Kui tead enda sünnikellaaega, võtab tõe väljaselgitamine vaid hetke.

Tänased sünnipäevalapsed: ALEKSANDER KUNILEID, URMAS ALENDER, CHARLES DE GAULLE

Nimepäevad: CECILIA, SÄSIL, SILJA, SILJE, SILLE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid