(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Ajakirja Eesti Naine novembrihoroskoop - vaata, kas on juba läinud täppi (1)

JÄÄR

Armastus. Armastus kallima vastu on mootor, mis sind tegusana hoiab. Ükski taevatäht ta jaoks pole liiga raskesti kättesaadav. Töö. Sa ei talu, et sind tahetakse liigselt kontrollida. Anna sellest märku. Raha. Suudad hoida majanduslikku tasakaalu.

SÕNN

Armastus. Vajad praegu emotsionaalses plaanis rohkem hellust kui kunagi varem, et pime sügiskuu üle elada. Töö. Tunned endas ambitsioonikuse seemet paisumas, tahad end teostada ning selle eest väärilist tasu saada. Raha. Õnneks jagub.

KAKSIKUD

Armastus. Soovid elada armuelu nagu romantilises filmis, aga argipäev koos pesemata pesuga pressib peale. Töö. Naudid kutsetöös oma professionaalseid oskusi. Raha. Kust saada väikest rahasüsti?

VÄHK

Armastus. Oled oma emotsionaalse poolega heas kontaktis ja see muudab sind kallimale atraktiivseks. Töö. Sul avaneb võimalus oma uusi teadmisi töiselt rakendada ning see toob erialast tunnustust. Raha. Kõigud kokkuhoiu ja laristamise vahel.

LÕVI

Armastus. Praegu särab suhetetaevas päike, kuigi väljas sajab vihma. Töö. Vajad uusi väljakutseid ning küll need ka tulevad. Siis saad end proovile panna ja erialaselt areneda. Raha. Sul jagub majanduslikke ressursse kingituste jaoks.

NEITSI

Armastus. Armastuses pole kalkuleeriva mõistusega midagi peale hakata. Kuula oma tundeid ning suhtesse tuleb palju rõõmu. Töö. Põnevate tööde ja eneseteostuse aeg. Raha. Soodne periood sissetulekute suurendamiseks.

KAALUD

Armastus. Armusuhetes toimuvad lõputud imed – tänu sellele on rutiin välistatud. Töö. Tööl oodatakse sinult rohkem, kui sa praegu suudad panustada, ning selline olukord on loonud pingelise õhustiku. Raha. Inflatsioon mõjub nagu kevadpäike lumele.

SKORPION

Armastus. Nüüd on head ajad, Jupiter koos Veenusega loob soodsa õhustiku armuõnne õitsemisele. Töö. Tahad töiselt liugu lasta ning loodad, et head tulemused tulevad iseenesest. Raha. Kasulike investeeringute aeg.

AMBUR

Armastus. Tõusud ja mõõnad käivad armuelu juurde, sellest ei tasu end heidutada lasta. Armastus on igavene. Töö. Nüüd sul nutikust jagub! Merkuur, planeet, mis aktiveerib mõttetööd, on praegu su tähemärgis ja soosib sind. Raha. Meelelahutuse pealt pole mõtet kokku hoida. Kui raha eest saab rõõmu, on see hea investeering.

KALJUKITS

Armastus. Traditsioonilised tegevused toetavad su armusuhet. Töö. Oled sukeldunud töösse ning tunned stabiilsusest rahulolu. Raha. Lisasissetulekute võimalus sealt, kust sa ei oska oodatagi.

VEEVALAJA

Armastus. Inimlik suhte hoidmine ja kallima mõistmine hoiab armastuse elavana. Töö. Vahvad suhted kolleegidega annavad tööle lisaväärtust. Raha. Šoppamine aitab sombust aega üle elada.

KALAD

Armastus. Sinu kallim ootab sinult mõningaid teeneid. See on uus lähenemine armusuhtele. Töö. Kõik laabub ilma erilise kärata. Raha. Oled omadega plussis ja igati maksujõuline.

1 kommentaar

N
Neitsil  /   21:26, 21. nov 2017
ainult töö on täppis. Raha võtab riik ära. Hea, et kõlban veel vähemalt Eesti riigis invaliidina elukaaslase haigla ja hooldushaigla arveid maksma. Ainult selle raha eest ikka konkreetset vajaminevat abi ei saa. Hoolduses alati isegi vett mitte. Neitsil väljaminekute mitmekordne suurenemine.

Loe ka neid lugusid