(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 21. november: Neitsi kohtub ammuse hea tuttavaga, Kalad elavad unistuste maailmas

JÄÄR
Inimesed sinu ümber peegeldavad su enda käitumist. Kui nad on turris või ükskõiksed, hoiduvad eemale, oled halb olnud, kui nad aga sulle naeratavad, on see sinu lahkuse peegeldus.
SÕNN
Sul on küll vahe mõistus, aga tunnetest ta siiski jagu ei saa. Tunded on lihtsalt tugevamad. Ära üritagi oma neid eitada, õpi nendega elama, siis saad need millalgi ka mõistuse kontrolli alla.
KAKSIKUD
Jääd asjade klaarimisel hätta, kui püüad neid ajada ümber nurga, susserdada ja keerutada. Vali julge otsetee, ole aus, avatud ja kui vaja, veidike ründav. Nii saad, mida tegelikult vaja on.
VÄHK
Hea aeg individuaalseks tegevuseks. Kui sinu töö kujutab endast üksinda nokitsemist, on see praegu viljakas. Kui aga pead palju koostööd tegema, võib tekkida tühja koha pealt probleeme.
LÕVI
Kui loogiliselt mõelda, on sul olemas kõik, mida õnnelikuks eluks vajad. Peaksid rahul olema. Aga sa ei ole. Kas sa ise üldse aru saad, mis see on, mida igatsed?
NEITSI
Kohtad juhuslikult ammust tuttavat, kelle elust sa juba pikemat aega mitte midagi ei tea. Kohtumine täidab sind meeldivate emotsioonidega, teil on küllaga kulda väärt ühiseid mälestusi.
KAALUD
Selge on see, et sõprusest võib ajapikku kujuneda armastus. Kuid kas ka vastupidi on võimalik? Sa tahaksid seda väga, sest ei suuda inimesest, keda armastasid, täielikult kaugeneda.
SKORPION
Algab soodne periood, mille jooksul sul on võimalik oma elu palju kvaliteetsemaks muuta, seda muidugi juhul, kui sa ei istu niisama käed rüpes, vaid tahad ja julged leida uusi võimalusi.
AMBUR
Sa ei suuda üldse tööd teha, sest mõtted rändavad palju põnevamaid radu pidi. Kui võimalik, võiksidki osa päevast pühendada sellele, et puhkamisvõimalusi uurida ja plaane paika seada.
KALJUKITS
Sulle võidakse pakkuda põnevana tunduvat lisatööd. Isegi kui see su praegust elukorraldust väga palju ei muudaks, on vaja põhjalikult kaaluda, kas sul selle jaoks aega ja energiat jääb.
VEEVALAJA
Mingil põhjusel langevad sinu õlule ka kellegi teise töökohustused. Nagu sul endal veel vähe muret oleks! Pole põhjust tuju rikkuda, nende asjadega saad väga kiiresti hakkama.
KALAD
Kipud rohkem unistama kui reaalses maailmas elama. Kui su kallim on sinuga natuurilt sarnane, sujuvad teie suhted täna väga meeldivalt, harmooniliselt ja võimalik, et isegi üliromantiliselt.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Algav aasta võib tuua õnne armastuses ning seltskonnaelus ning anda suurepäraseid võimalusi raha ja äri vallas. On hetki, mil pead tublisti pingutama, aga see tasub ennast ära. Ilmselt saad töösse rakendada nii mõnegi uudse idee, mis ühel hetkel hakkab tublisti
kasu tooma.

Tänased sünnipäevalapsed: PIRET SIMSON, TIIT SUKK, VOLTAIRE, GOLDIE HAWN, BJÖRK

Nimepäevad: PILVI, PILVE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid