(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 18. november: Vähk jääb silma vastassoo esindajatele, Ambur peaks hoiduma rahalistest tehingutest

JÄÄR
Vastuoluline aeg – tahaksid edasi tormata, uut avastada ja muudatusi teha, ent oled kätestjalust seotud kohustustega, mis sind paigale sunnivad.
SÕNN
Tasuks teadmisi omandada alal, mis on huvitav, aga võib tulevikus ka majanduslikku kasu tuua. Leiad nutikaid viise, kuidas meeldivat ja kasulikku ühendada.
KAKSIKUD
Keerukas on äriasjade ajamine, seda eriti juhul, kui tegemist on ühisvaraga – teis(t)e asjaosalis(t)ega kokkuleppele saamine pole lihtne.
VÄHK
Lihtne on uute inimestega tuttavaks saada, enesekindla ja säravana jääd vastassoo esindajaile eriti silma. Oskus erinevate inimestega ühine keel leida on edu võtmeks tööasjade ajamisel.
LÕVI
Aeg on sobiv oma tegevusvälja avardamiseks, ammu plaanitud uute projektide täie hooga käima lükkamiseks. Lihtne on positiivset tähelepanu pälvida, kaasamõtlejaid ja toetajaid leida.
NEITSI
Praegu saadud teadmised muudavad su ammuseid arusaamu. Ammu painanud küsimused saavad ehk vastused, ent sellegipoolest kerkib üles ka uusi küsimusi, millele sa veel vastust ei tea.
KAALUD
Energiatase on kõrge, paremini õnnestuvad aga ettevõtmised, mille eest ainuisikuliselt vastutad. Koostöö tegemine kõige paremini ei suju. Sul on asjadest oma arusaam, mis võib põrkuda kaaslaste põhimõtetega.
SKORPION
Saad nüüd pildi enda jaoks selgemaks. Näed, millised on su valikuvõimalused. Kuigi avanemas on uusi uksi, ei tohi sa vanugi pauguga kinni lüüa.
AMBUR
Rahaliste tehingute jaoks pole parim aeg – lähtud liiga palju emotsioonidest ega suuda igat oma sammu kainelt paika panna. Suhete tasandil võib tegemist olla tagasipöördumisega minevikku.
KALJUKITS
Kaaslased võivad sind töö tegemise juures segada, eriti juhul, kui nad üritavad sind tagant kiirustada või oma ideid kuidagi peale suruda. Parema meelega tegutsed häirimatult üksinduses.
VEEVALAJA
Kui oled taktitundeline ning annad ka kaaslastele ruumi, lood soodsa õhkkonna koostööks. Ent kui omaenda karjääri tegemine on sulle esmatähtis, tunnevad teised end ohustatuna.
KALAD
Seda, mida on raske sõnadesse panna, saab tunnetatavaks teha kunsti kaudu. Kui sa ise loomeinimene ei ole, saad kindlasti naudingu sellest, kui tutvud tõeliste meistrite teostega.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Noorkuuga algav aastaring tuleb tulvil põnevust ja uusi võimalusi. Sinus on uljust ja elulusti, tahad tegutseda ning proovida midagi niisugust, mida sa varem teinud ei ole. Siiski ei saa täistuuridel edasi liikuda enne, kui vanad asjad lõpetatud ja võlad õiendatud.
Palju on abi suhtlusvõrgustikust.

Tänased sünnipäevalapsed: MATI NARUSK, MIKK TARGO, BRAD PITT, CHRISTINA AGUILERA

Nimepäevad: NEEME, NEEMO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid