(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 14. november: Kaksikutel on küllaga optimismi, Vähil enesekindlust

JÄÄR
Kerge sul praegu pole, kuna pead päris palju arvestama teiste inimeste soovide ja tahtmistega. Reegleid kehtestab keegi teine ja oled sunnitud neid paratamatult täitma.
SÕNN
Pead paratamatult tunnistama, et tööasjus on tunda paigalseisu, võib-olla isegi tagasiminekut. Mingid probleemid on sul lahendamata, mingitest tõsiasjadest üritad mööda vaadata.
KAKSIKUD
Põnevaid ettevõtmisi on palju, küllap oled samaaegselt mitme projektiga seotud. Oled optimistlikult meelestatud ja seetõttu kindel, et jõuad kõigega hakkama saada.
VÄHK
Enesekindlust jagub praegu küllaga. Kuigi see on iseenesest edasiviiv jõud, on sel oma pidurdav pool – nimelt kipud oma mõtteid ja suhtumisi ainuõigeks pidama.
LÕVI
Võid end üksjagu ebakindlalt tunda. See, et me ei tea, mida tulevik toob, ja paljud asjad meie elus ei ole siiski meie määrata, tekitab kõhedust ja vajadust kindla seljataguse järele.
NEITSI
Vaevalt küll, et sul õnnestub päev õhtusse saada nii, et suudad hommikul paika pandud tegevuskava täpselt järgida. Vajalik on paindlikkus, suutlikkus muudatustega kiiresti kaasa minna.
KAALUD
Sa ei rutta küll kuhugi, tegutsed mõõdukas tempos, ent jõuad palju. Suhtlemine sujub väga ladusalt. See toob edu nii ärialases asjaajamises kui ka isiklikus liinis.
SKORPION
Leidlikkust ja kiiret reageerimisvõimet sul juba jagub, suudad tekkivad võimalused nutikalt ära kasutada, olukorrad enda kasuks pöörata.
AMBUR
Tundlikkust on ehk ülemääragi palju – ühest küljest annab see sulle võimaluse üdini õnnelik olla, teisalt aga kipud kergesti heituma ja oma ebaõnnestumiste pärast põdema.
KALJUKITS
Energiat ja tegutsemislusti on küllaga. Püstitad endale eesmärke, mis on kõrged ja milleni jõudmiseks tuleb kõvasti pingutada.
VEEVALAJA
Tööasjus oled hästi aktiivne, üritad ümberkorraldusi teha. Su eesmärk on õilis – tahad, et nii sinu kui su kolleegide tegevus paremini sujuks ja kiiremini vilja kannaks.
KALAD
Märkad enda ümber inimesi, kes mingite probleemidega heitlevad. Oled valmis neid aitama ja neile kaasa elama, ent ei arvesta sellega, et kõik ei pruugi su abist üldse huvitatud olla.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Algaval eluaastal võib sul väga vedada. Oled hästi seltskondlik, tunned rõõmu toredate inimestega koos olemisest. Paned rõhku lõbule ja naudingutele, tööd teed pigem mõõdukalt. Rahaasjus võid edukas olla, ent samas pead väljaminekud kontrolli all hoidma – kipud liigselt pillama.

Tänased sünnipäevalapsed: LIINA REIMAN, MARJU KÕIVUPUU, CLAUDE MONET, ASTRID LINDGREN

Nimepäevad: ALVIINE, ALVI, ALVE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid