(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. november: Lõvi päevas on ootamatuid põnevusi, Veevalaja on liigselt sinisilmne

JÄÄR
Heade mõjudega päev, mil paika võib loksuda midagi sellist, mis on kaua meelehärmi teinud. Kui sa ka ise õiget teed ei leia, tuleb keegi – kes suudab sinust arukamalt käituda – sinu juurde.
SÕNN
Kõik oleneb sellest, millise pilguga olukorda vaatad. Mõnes mõttes võib vaadata nii, nagu oleks kõik suurepäraselt, teisalt aga tundub asi lootusetu. Proovi leida realistlik vaatenurk.
KAKSIKUD
Sinu positsioonil olles peab suutma oma sõnu kontrollida. Keegi on sinus pettunud, sest oled mõtlematult välja öelnud midagi, mille salajas hoidmine oli tema jaoks loomulik ja väga tähtis.
VÄHK
Kui satud olukorda, mis sind kuskilt otsast ärritab, ei saa sa kuidagi jätta sõna võtmata. Paraku ei suuda sa seda eriti diplomaatiliselt teha, mistõttu on pidevalt õhus konfliktide tekkimise oht.
LÕVI
Võib esineda möödarääkimisi, võib juhtuda midagi ootamatut, mis su tavapärase elu- ja töörütmi sassi lööb. Või samas – mis elu huvitavamaks teeb ja sellele uudse ja põneva sisu annab.
NEITSI
Et oma elu huvitavamaks muuta, võiksid oma raamaturiiuli üle vaadata ja ühe põnevana tunduva raamatu sealt välja tõmmata. Millal sa üldse viimati raamatut lugesid?
KAALUD
Sulle tundub, et targem on oma suu kinni hoida ja selle järgi talitada, mida ülemused arvavad. Kas sa tõesti nende peale nii kindel oled, et oma seisukohta polegi?
SKORPION
Pead end kokku võtma, tegema olulisi otsuseid ja suunama ka teiste tegevust. Kõik oleks muidu väga tore, aga keegi üritab ennast su asjadesse segada, sest leiab, et tema on palju targem.
AMBUR
Need, kellega kõige rohkem kokku puutud, ei olegi su kõige paremad sõbrad. Usaldusväärsemad inimesed paiknevad kuskil eemal ja nendega suhtlemisel takistab sind lähedaste suhete võrgustik.
KALJUKITS
Pead kellelegi teatama uudise, mis teda just rõõmust lakke kargama ei pane. Tegelikult ei ole see uudis ka sinu enda jaoks rõõmsate killast.
VEEVALAJA
Jääd teiste sõnu kergesti uskuma, aga on oht, et nad petavad sind. Võimalik, et ka sa ise kipud kellelegi valetama või tahad kuidagi enda huvides alt vedada.
KALAD
Raske on distsipliinile alluda või täita üha uusi kuhjuvaid kohustusi. Isegi kui pealtnäha tööasju teed, on mõtted ikkagi kuskil mujal ja muu tegevuse juures.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Skorpion! Sinu uuele eluaastale annab õnnistuse Veenuse ja Jupiteri ühendus. Sa ei pea palju pingutama, sul lihtsalt veab! Satud tihti õigel hetkel õigesse kohta, sinuga võtavad ühendust inimesed, kes sulle meeldivad. On hea aeg rahalise seisu parandamiseks ja uute
armusuhete loomiseks.

Tänased sünnipäevalapsed: FERDINAND VEIKE, OLAV OSOLIN, ROBERT LOUIS STEVENSON

Nimepäevad: KRISTJAN, KRISTER, KRISTO, RISTO, KRISTOFER

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid