(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. november: Veevalaja armusuhted õitsevad, Kaalud otsivad seiklusi

JÄÄR
Ammust ajast su tegemisi seganud probleemidest on võimalik üle saada. Oskad oma vaatenurka muuta, seetõttu märkad lahendusteid, mida varem näha ei suutnud.
SÕNN
Ära lase mugavusel ja laiskusel enda üle võimust võtta. Sul läheb küll hästi, ent kui ennast pingutad, võid veelgi edukam olla.
KAKSIKUD
Tule igapäevasest rutiinist välja, vaata maailma avarama pilguga. Seni mõistetamatuks jäänu saab arusaadavaks, kui püüad asju teise vaatenurga alt kaeda.
VÄHK
Suhtlemine on sinu jaoks meeldiv ja loomulik tegevus. Kontaktide loomine läheb lihtsalt ja loomulikult. Oskad erinevate inimestega ühist keelt leida.
LÕVI
Sul on kõige kohta oma arvamus ning sulle tundub loomulik, et sa seda enda teada ei hoia. Esitad oma seisukohti selgelt ja valjuhäälselt, oled valmis vaidlema ja oma õiguste eest võitlema.
NEITSI
Tekib olukordi, kus ilmneb, et sul on nii kogemusi kui teadmisi üksjagu rohkem kui nii mõnelgi kaaslasel või konkurendil. Oma häid külgi pole mõtet tagasihoidlikkusest varjata.
KAALUD
Januned seikluste järele. See on hea aeg matkamiseks ja reisimiseks, kusjuures oluline roll on sellel, kellega koos neid tegevusi ette võtad.
SKORPION
Tee esmalt ikka usinasti töö ära, küll siis ka lõbutsemiseks aega jääb. Kui oma ülesanded õigeaegselt ja korralikult täidad, saad tõestada, et oled hoolikas ja tubli.
AMBUR
Kui oled seotud, tasub mõelda sellele, mismoodi suhtesse värskust tuua. Tasub koos kallimaga midagi uut ja pöörast ette võtta. Uute kontaktide loomine sujub justkui iseenesest.
KALJUKITS
Esmatähtis on kodused suhted korras hoida. Kui on olnud lahkarvamusi, räägi nüüd asjad rahulikult selgeks. Sul on vaja, et oleks kindel seljatagune, et lähedased mõistaksid su püüdlusi.
VEEVALAJA
Kõige aluseks on su suurepärane suhtlusoskus. Pool võitu on juba see, kui kellegagi vestlust alustades naeratad. Eriti hästi läheb armusuhete loomine – vastassooliste võlumine õnnestub sul mängleva kergusega.
KALAD
Oled üsnagi kodu- ja perekeskne. Tunned, et lähedased inimesed on sulle elus kõige tähtsamad, oskad nende olemasolust rõõmu tunda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Aasta toob rõõmu ja rahulolu. Oskad elu nautida, saad võtta aega puhkuseks ja pidutsemiseks. Meeldivas seltskonnas tunned end kui kala vees, vastassoolised on sinust võlutud. Sugulased vajavad su tähelepanu, on hetki, mil pead tööasju ümber korraldama
koduste kohustuste täitmise pärast.

Tänased sünnipäevalapsed: AMANDUS ADAMSON, AUGUSTE RODIN, GRACE KELLY, NEIL YOUNG

Nimepäevad: KONRAD, KUNO, KUUNO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid