(Pixabay.com)
Jaga:     
Eesti Naine

Päevahoroskoop, 11. november: Kaaludel on edu rahaasjades, Vähk naudib kunsti ja kultuuri

JÄÄR
Tegevus võib mõnevõrra takistatud olla. Selle asemel, et toore jõuga edasi punnitada, proovi välja selgitada põhjused, mis hoogu maha võtma sunnivad.
SÕNN
Praeguseks peamiseks probleemiks põikpäisus. Püsid tuima järjekindlusega oma arusaamade juures, ehkki muutlikes oludes sujuvalt hakkama saamiseks oleks vaja märksa enam paindlikkust.
KAKSIKUD
Suudad justkui möödaminnes vastutust teiste õlule lükata ja leiad alati kellegi, kes on targem ja head nõu annab. Praegu aga ei õnnestu see kuidagimoodi.
VÄHK
Oled suhtlemisaldis ja naudid lõbusat seltskondlikku läbikäimist. Ka kõik kunsti ja kultuuriga seonduv võib sind nüüd paeluda ja sügavaid elamusi pakkuda.
LÕVI
Sul jätkub nii auahnust kui usku oma võimetesse, ent vaid enesele lootmisest ei
piisa – edu saavutamiseks on oluline, et sul oleks kindel seljatagune.
NEITSI
Küllap saad täna informatsiooni, mis aitab sul selgusele jõuda, millised su plaanidest on teostatavad ja mis tuleks kõrvale lükata. Siis saad keskenduda sellele, mis on kõige tähtsam.
KAALUD
Tasub mõelda äri- ja rahaasjadele, tasapisi uusi plaane sepitseda. Võimalik, et sul õnnestub sõlmida leping või kokkulepe, mis pikemas perspektiivis edu tuua tõotab.
SKORPION
Sul on järjekindlust ja vaimujõudu, süvenemisvõime on suurepärane. Samas on tööpõld lai ja oluline see, et asjasse sisse minnes tervikpilt silme eest ei kaoks.
AMBUR
Ennekõike oled praegu orienteeritud raha teenimisele. Ka kaasinimeste hindamisel on sulle küllaltki tähtis see, et nad majanduslikult heal järjel oleksid.
KALJUKITS
Oled suurepärane strateeg, kes suudab tegevust mitu käiku ette planeerida. Teiste inimeste püüdlustest saad hästi aru, nähes läbi nii kaaslaste kui ka sulle vastu töötavate tegelaste motiive.
VEEVALAJA
Oled endale seadnud kõrgemad eesmärgid, kuid eeskätt tuleb rinda pista igapäevaste ülesannetega, lahendada pisiprobleeme ja ületada takistusi, mida pidevalt su teele tekib.
KALAD
Juhindud oma tegevuses pigem tunnetest kui mõistusest. Teised inimesed ei pruugi käituda sinu ootustele vastavalt ja see viib sind kergesti emotsionaalsest tasakaalust välja.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Algaval aastaringil teed küll väsimatult tööd ja pingutad sissetuleku suurendamise nimel, ent sa ei unusta ka elu lõbusamat poolt. Leiad aega hobidega tegelemiseks, õppimiseks ja meeldivaks suhtluseks. Lihtne on silma jääda inimestele, kellega on põnev
suhelda ja kes ka kasulikuks osutuvad.

Tänased sünnipäevalapsed: FJODOR DOSTOJEVSKI, KURT VONNEGUT, DEMI MOORE, LEONARDO DI CAPRIO

Nimepäevad: ALEV, ELEV, ELVO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid