(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. november: Skorpion hoidku positiivsete inimeste ligi, Lõvi loobugu liigrangetest piirangutest

JÄÄR
Seltsid pigem inimestega, kellega koos oled juba mõndagi läbi elanud. Sinu loomusele omane seiklus- ja uuenduslust on ajutiselt vaibunud, vajad turvalisust ja rahulikku õhkkonda.
SÕNN
Nii mõnegi ammust ajast meeles mõlkunud soovi võiks nüüd konkreetseks plaaniks vormida ja seda ka teostama hakata. Suudad seda vaid juhul, kui mingist muust tegevusest loobud.
KAKSIKUD
Sul on küll head kavatsused, aga välja ei kuku kõik sugugi nii, nagu peaks. Suheldes peaksid olema ettevaatlik ja vaatama, et ikka kõigiga taktitundeliselt käituksid.
VÄHK
Pane paika kaugemad eesmärgid, need olgu pingutamist nõudvalt kõrged, kuid siiski reaalselt saavutatavad. Saad ju väga hästi aru, et edu ei saagi tulla üleöö.
LÕVI
Praegu ei ole üldse hea aeg selleks, et end mingitele uutele piirangutele allutada. Kui tahad midagi muuta, tee seda tasapisi, ettevaatlikult ja ennast hoides.
NEITSI
On mõningaid muresid, aga peamine neist on see, et kipud asju liiga traagiliselt nägema ja mõtled oma probleemid hullemaks, kui need tegelikult on.
KAALUD
Vaist on hea ja kui enne tegutsemist natuke oma tundeid analüüsid, valid ikka õige tee. Võid ka riski peale minna, kui sisetunne sul seda teha lubab.
SKORPION
Kohustusi on palju ning sul lihtsalt ei jää energiat lõbutsemiseks ega oma hobidega tegelemiseks. Mingil juhul ära aga loobu positiivsete inimestega suhtlemisest – neilt saad energiat, mida väga vajad.
AMBUR
Ei maksa äraootavale seisukohale jääda. Kui pikalt kaalutled, lased võimalused käest. Suudad mõndagi ära teha, aga kõige tähtsam on see, et oleksid õigel hetkel õiges kohas.
KALJUKITS
Tahad, et kõik sinu ümber oleks kaunis ja puhas, ka pöörad tavalisest veel rohkem tähelepanu enda välimusele. Pead oma kulusid- tulusid hoolega jälgima, sest kihk kauneid asju osta on suur.
VEEVALAJA
Sulle meeldib väga, kui sind kiidetakse, mett moka peale määritakse, ülimalt andekaks ja kauniks kutsutakse. Mõnes mõttes on sellest kasu, sest see teeb tuju paremaks ja tõstab su enesehinnangut.
KALAD
Sind piinavad mingid kinnismõtted. Et need puudutavad su lähedasi, piinad sa paraku oma kinnismõtetega ka neid, kuigi sa tegelikult seda niimoodi plaaninud ei ole.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Algaval aastaringil oled tugev ja teotahteline. Lihtne on loobuda sellest, mis on oma aja ära elanud, julgelt uuele vastu minna. Soodne aeg halbadest harjumustest loobumiseks, kodu remontimiseks või uude koju kolimiseks. Lähtud küll isiklikest vajadustest, kuid
oskad arvestada teistegagi.

Tänased sünnipäevalapsed: SALME REEK, ÜLLE ULLA, MATTI MILIUS, MARKKO MÄRTIN, MARTIN LUTHER

Nimepäevad: MARTIN, MART, MARDI, MADRO, MÄRTEN, MÄRT

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid