(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 9. november: Ambur ja Sõnn võivad sattuda konfliktidesse, Neitsi vajab seltskonda

JÄÄR
On asjaolusid, mis su tegevust juba mõnda aega häirivad ja närvi mustaks teevad. Isegi kui püüad, ei ole sul võimalik kõiki takistusi teelt kõrvaldada, paljugi sõltub hoopis teistest inimestest.
SÕNN
Äri- ja rahaasjade ajamisel võib tekkida lahkhelisid kaaslastega. Kriitiliseks kisub juhul, kui tegemist on ühise rahaga seotud tehingutega.
KAKSIKUD
Sulle tundub, et võimalusi on ohtralt, kipud tegevusse sööstma ilma korraliku planeerimiseta. Näed küll tervikpilti, ent detaile sa ei märka, nii võib juhtuda, et takistused ilmnevad liiga hilja.
VÄHK
Oled kohustuste alla mattunud. Selles ei saa aga kedagi teist süüdistada – oled vastutulelik ning nõustud paljugi enda kanda võtma, sul on raske „ei“ öelda, kui keegi sulle mingit tööotsa või lisaülesannet pakub.
LÕVI
Kõige usaldusväärsemad kaaslased on su lähedased inimesed – sugulased ja pereliikmed. Lisaks sellele, et nendega isiklikke asju ajada, võib nüüd suurepäraselt edeneda ka ühine äriline tegevus.
NEITSI
Üksinda olemine ei mõju sulle praegu kuigi hästi – mahajäetuse ja kurbuse tunne on kerge tekkima. Niisiis leia võimalusi olla inimeste keskel.
KAALUD
Algatus- ja otsustusvõimet napib, raskusi on juhul, kui pead asju otsustama ja organiseerima juhipositsioonilt. Alluva rollis on märksa kergem olla.
SKORPION
Hea aeg selleks, et püstitada pikemaajalisi eesmärke ja panna paika plaanid nende saavutamiseks. Annad endale aru, et edu ei tule üleöö – selleni jõudmiseks tuleb palju tööd teha ja vaeva näha.
AMBUR
Eelistaksid olla neutraalsel positsioonil ja mitte sekkuda teiste inimeste konfliktidesse. Praegu ei ole see paraku võimalik – keegi teeb kellelegi liiga ning oleks vale seda kõrvalt vaatama jääda.
KALJUKITS
Võimalik, et sul on minevikus mingid asjad klaarimata jäänud ja keegi kannab oma hinges sinu vastu kadedust või viha. Praegu on oht, et selline inimene võib üritada sinu püüdlusi nurja ajada.
VEEVALAJA
Mõnes mõttes hindad oma kaaslasi üle – lootes, et nad suudavad su soove silmist või ridade vahelt lugeda. Oled pettunud, kui teised ei tegutse nii, nagu sina tahaksid.
KALAD
Kui pead kiiresti otsuseid tegema või mitme asjaga korraga tegelema, satud kergesti segadusse. Ikka kipub miski ununema, ka tähtaegadest kinni pidamine ei pruugi õnnestuda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Päikese ja Pluuto sekstiiliga algaval aastal on sul tohutult elujõudu. Oled julgelt valmis tulevikule vastu minema ning tegema oma elus pöördelisi muudatusi, mis su elukvaliteeti parandavad. Kergem on minevikku selja taha jätta ja oma tahtmist saada. Rahaasjad liiguvad tõusujoones.

Tänased sünnipäevalapsed: JOHAN KÕPP, HEITI TALVIK, KÄRT HELLERMA, IVAN TURGENEV

Nimepäevad: TEO, TEODOR, TUUDUR

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid