(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. november: Skorpion ja Jäär võivad kohata vana armastust

JÄÄR
Võid kohata inimest, kes sulle kunagi armastust on avaldanud. Ta näeb kena ja värske välja ja paratamatult hakkad mõtlema, kas tema tunded ehk mingilgi määral veel säilinud võiksid olla.
SÕNN
Kõigi pilgud on pööratud su lähedase sõbra poole ja sina seisad ustavalt ta kõrval ning toetad teda. Võid ka pisut kadedust tunda, sest tähelepanu saab tema, kuigi sinagi oled tubli olnud.
KAKSIKUD
Täna tuleb midagi vastutusrikast, kuigi mitte kõige meeldivamat ära teha. Kui oled sellega kenasti hakkama saanud, võib sind õhtupoolikul ees oodata vägagi südantsoojendav üllatus.
VÄHK
Sind tahetakse kaasa kiskuda põnevasse ettevõtmisse, aga kuna see eeldab ka teatavat riskimist ja tundmatute oludega kokku puutumist, proovid sa kõigest jõust vastu seista ja eemale jääda.
LÕVI
Oled olnud vägagi tubli ja saanud hakkama tingimustes, kus nii mõnigi teine oleks olnud abitu, kus nii mõnigi teine oleks aina virisenud. Pole ime, et oled väsinud, sul on täielik õigus puhata.
NEITSI
Saad kutseid sünnipäevadele või muudele pidudele. Kui tänaseks õhtuks tekib mitu varianti, vali pigem selline üritus, kus saad viibida koos inimestega, keda juba pikka aega tunned.
KAALUD
Oled seltskondlik ning tekitad teistes soovi sinuga suhelda, nii ei pea sa muud tegema, kui inimeste sekka ilmuma ning su ümber koguneb peagi igati vahva seltskond.
SKORPION
Võimalik on kohata vana armastust, kedagi niisugust, kelle pärast oled kunagi ahastuses olnud ja pisaraid valanud. Praeguses valguses
ei saa sa aru, kuidas temast nii vaimustuses said olla.
AMBUR
Keegi võib üritada tüli norida. Kaitse ennast, aga unusta parem ära see kõnekäänd, nagu oleks parim kaitse rünnak. Kui oled kindel, et sul on õigus, ei ole põhjust ründavaks kaitseks.
KALJUKITS
Sul on raske aru saada, mida teised inimesed täpselt mõtlevad, aga igatahes aimad sa, et nad ei räägi otse, vaid tõe pead sa välja lugema kuidagi peenemalt, ridade vahelt.
VEEVALAJA
Tekkinud on mingi segadus ja selle põhjustamises süüdistatakse sind. Võimalik, et vea sa tõesti tegid, samas ei ole su patuoinaks tembeldamine õigustatud. Räägi sellest õige inimesega.
KALAD
Meeleolu võib olla heitlik, isegi juhul, kui midagi halvasti ei lähe. Kipud ikka mälestustes ringi ekslema ja möödunud aegu idealiseerima. Targem oleks mõelda, kuidas elada siin ja praegu.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Skorpion! Algaval aastal on sul lihtne inimestele head muljet jätta, nendega jutule saada ning neid oma tegemistesse kaasata. Tööalaselt oled edasipüüdlik, oskad mõelda „kastist välja“. Ühest küljest oled julge ja uuendusmeelne, teisalt aga suudad olukordi realistlikult
hinnata ja enda kasuks pöörata.

Tänased sünnipäevalapsed: OTTO WILHELM MASING, HARDI TIIDUS, ERVIN ABEL, HARDI VOLMER

Nimepäevad: NELE, NELLI, NELLA

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid