(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. november: Amburi pilk tulevikku on optimistlik, Neitsi pühendub hobidele

JÄÄR
Oled aktiivne ja julge. Küllap alustad nüüd mingi täiesti uue projektiga, mille kaudu loodad parandada majanduslikku seisu ning ka au ja kuulsust koguda.
SÕNN
Suhtluses armastatud inimesega kerkib esile raskusi. Aeg toob välja teie erinevused, arvamuste ja põhimõtete lahknevused. Raske on teisest aru saada, heidutavana tundub see, kui tema sind ei mõista.
KAKSIKUD
Sul on kohustusi ja nende täitmine pole mingi naljategemine. Sul on elus olnud olukordi, mil said kiiresti ja palju tänu sellele, et kenasti naeratasid ja viisakalt suhtlesid, ent praegu sellest ei piisa.
VÄHK
Päev on täis askeldusi, täidad järjekindlalt oma kohustusi. Võtad töötamist lihtsa loomulikkusega, naudid seda, kui mingi ülesandega hakkama saad.
LÕVI
Suhted kodustega võivad keeruliseks kiskuda. Sul pole ka kuigi lihtne asju klaarida, sest näed olukorda vaid oma mätta otsast – nii tundub, et teised käituvad kuidagi valesti.
NEITSI
Su elule annab värvi hobidega tegelemine. Su huviala köidab sind seda enam, mida rohkem sellega kokku puutud, mida rohkem õpid ja arened. Tänu hobidele laieneb ka su tutvusringkond.
KAALUD
Tänu uutele inimestele, kes su ellu tulevad, laieneb ka su silmaring. Saad juurde uusi teadmisi, puutud kokku teemadega, millest sul varem aimugi ei olnud.
SKORPION
Oled kaaslaste suhtes väga valiv. Sa ei tunne end kuigi hästi võõraste inimeste seltskonnas, puudub tahtmine pingutada selle nimel, et kellegagi lihtsalt pealiskaudselt ja viisakalt suhelda.
AMBUR
Pilk, millega tulevikku vaatad, on optimistlik, isegi ülemäära optimistlik. Sinu tulevikuplaanid on julged ja loomingulised. Usud, et sul on võimalik päris palju ära teha, ka teiste inimeste suhtumisi ja tõekspidamisi muuta.
KALJUKITS
Tegutsed jõuliselt. On probleeme ja sa ei pruugi näha muud võimalust nendest üle saamiseks kui enese maksmapanek toore jõu abil.
VEEVALAJA
Kõik ei edene sugugi nii sujuvalt, kui sulle veel mõni päev tagasi näis. Nüüd hakkavad ilmnema kiirustades alustatud projekti planeerimisvead.
KALAD
Maailm näib keerulise paigana. Kui keegi sulle midagi räägib, ei võta sa ta juttu sõna-sõnalt, vaid kipud alailma üritama taibata seda infot, mis jääb ridade vahele.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Skorpion! Uuel aastaringil soovid ilmselt oma igapäevatöö võimalikult põnevaks muuta, uusi asju rakendada. Koostöös kolleegidega sünnib põnevaid ideid. Samas jätkub sul kainet mõistust, et võtta töösse just need plaanid, mis pikemas perspektiivis korralikult kasu tuua
tõotavad.

Tänased sünnipäevalapsed: MAIRE AUNASTE, EMIL RUTIKU, MARIE CURIE, ALBERT CAMUS, DAVID CUETTA

Nimepäevad: KIIRA, KIIRI, KIRKE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid