(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 6. november: Jäär võib täna armuda, Vähk naudib loomingulist tegevust

JÄÄR
Oled seiklushimuline ja suhtlusaldis, osaled meelsasti igasugustel rahvarohketel üritustel, naudid tantsimist ja uute tutvuste loomist. Võimalik on armumine.
SÕNN
Võid olla tugeva psühholoogilise surve all, sul pole sugugi lihtne vastu pidada ja rahulikuks jääda. Sellisesse olukorda on sind viinud varasemad otsused ja teod.
KAKSIKUD
Üksinda tegutseda ja otsuseid vastu võtta on raske, vastutus on suur, tekib kahtlusi ja kõhklusi. Nii ongi sul pidevalt vajadus endale liitlasi leida. Nende valimisel peaksid aga märksa hoolikam olema.
VÄHK
Naudid loomingulist tegevust, leiad viisi, kuidas oma tundeid ja mõtteid kunsti kaudu väljendada. Ka suhtlemine tuleb sul hästi välja.
LÕVI
Enesetunne on hea – jõudu ja tegutsemistahet on küllaga. Ometi on oht, et sa ei hinda oma võimeid päris realistlikult, kipud endale liiga palju raskeid ülesandeid võtma.
NEITSI
Tuleb tõdeda, et maailm on väike – inimesed on omavahel erineval viisil seotud. See, et kõik tunnevad kõiki, on ju mõnes mõttes tore, ent teeb asjaajamise keeruliseks – äriga seotud suhted põimuvad paratamatult isiklike
liinidega.
KAALUD
Kõige paremini tunned end lähedaste inimeste keskel, olgu selleks siis perekond või ammuste sõprade turvaline seltskond. Südame teeb soojaks ühise mineviku meenutamine.
SKORPION
Mingid sündmused on sinu jaoks silmad avanud, saad täpsemalt aru, millest on targem loobuda. Jätad selja taha selle, mis aja ja energia kulutamist ei vääri ja keskendud tulevikule.
AMBUR
Kaaslastega võib erimeelsusi tekkida – kõik ei näe asju samast vaatevinklist kui sina. Selle asemel, et oma seisukohti iga hinna eest kaitsta, peaksid üritama mõista seda, mida teised sulle öelda tahavad.
KALJUKITS
Nii mõndagi on muutumas, sa pead pingutama selle nimel, et muudatustega kaasa minnes saaksid ise otsuseid vastu võtta, olukord enda kasuks pöörata.
VEEVALAJA
Kipud ennast üle hindama ja tegutsema julgelt ka valdkondades, mille kohta sul tegelikult teadmisi napib. Igal juhul vajad kogenud ja usaldusväärseid nõuandjaid, kui plaanid rahalisi tehinguid.
KALAD
Oled juba loomu poolest heatahtlik ja mõistev kaaslane, kes on alati valmis teisi ära kuulama, neist aru saama ja nende saladusi hoidma. Nüüd saad näha, et sind hinnatakse väga.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Sinu mõtlemine on süsteemne ja kaine, tegutsed sihiteadlikult selle nimel, et oma sissetulekut suurendada ja tagalat kindlustada. Oled seejuures leidlik, suudad ära kasutada erilised ideevälgatused. Vajad palju liikumist ja suhtlemist. Otsid vaheldust, välistatud pole salajase armusuhte tekkimine.

Tänased sünnipäevalapsed: ALBERT UUSTULND, ALEKSANDER EELMAA, VIIVI LUIK, GERLI PADAR

Nimepäevad: ADOLF, ADO, AADI, AADO, AADU

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid