(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 5. november: Kaksikud ja Vähk tunnevad end keerulises olukorras, Sõnn saab tegeleda kõige nauditavaga

JÄÄR
Kohtud paljude inimestega, jutte on väga mitmekesistel teemadel, võimalik, et saad koostööpakkumisi. Ära seda liiga tõsiselt võta, need ei pruugi pikemas perspektiivis kuhugi välja viia.
SÕNN
Oled õnnelik, sest saad täna tegeleda just nende asjadega, mis sulle huvi pakuvad. Leiad positiivset suhteis ja koduses elus. Teiste abi sa ei vaja, suudad ise elu enda jaoks huvitavaks teha.
KAKSIKUD
Oled olukorras, mis sind üksjagu ärritab, aga pead end tagasi hoidma – kindlasti ei ole praegu tark oma arvamust väga otse välja öelda.
Mõtle parem, kuidas asjaolusid vaiksel viisi mõjutada.
VÄHK
Vahetevahel tundub sulle, et oled keerulises olukorras ja kipud torisema, et miks just sinu elu peab nii raske olema. Täna märkad, et su ümber on inimesi, kellel on veel sada korda keerukam elu.
LÕVI
Mõtle hästi, kuidas oma energiavarusid kasutada. Sul on piisavalt jõudu, et lõhkuda ja lammutada, aga märksa parem oleks, kui suudaksid selle suunata hoopis millegi uue ehitamisse.
NEITSI
Tänane päev sobib hästi uute teadmiste omandamiseks, nii et kui sul on võimalik osa võtta koolitusest või kuulata loengut sulle huvitaval teemal, siis tee seda, saad ka hea emotsiooni.
KAALUD
Ei olegi vaja iga tegevuse kasulikkust analüüsida, tee ära, mis vaja ja liigu edasi. Tunned ennast hästi lõbusate inimeste seltsis, kus ei pea end kuidagi pingutama.
SKORPION
Soovil kedagi omada võib ju armastusega seos olla, samas peaks õige armastus olema ikka eeskätt teisest hoolimine ja tema respekteerimine. Anna oma kallile inimesele võimalus olla see, kes ta on.
AMBUR
Töös võib ette tulla ebatäpsusi, mille avastamine ja parandamine võtab hiljem üksjagu aega ja ei riku mitte ainult sinu, vaid ka kaaslaste töörütmi. Seepärast proovi täna ülimalt tähelepanelik olla.
KALJUKITS
Otsi uusi võimalusi. Kui avastad, et mõtted on kuidagi iseenesest minevikule libisenud, suuna need olevikule ja tulevikule.
VEEVALAJA
Sul on raske aru saada, et teised inimesed võivad mõelda hoopis teistmoodi kui sina. Miski, mis on sulle ehk ainult mäng, võib kellelegi teisele olla eluküsimus. Ürita olla avatum ja mõistvam.
KALAD
Kui tempo läheb kiireks, kipud kergesti närviliseks muutuma. Võimalik, et miski segab sind, kui kuhugi teel oled, seega on oht hilineda. Varu aega ja ole ettevaatlik, eriti kui pead autorooli keerama.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Uuel eluaastal edenevad eriti hästi töö- ja rahaasjad. Oled leidlik märkama uusi võimalusi ja kasutama originaalseid ideid, ent jääd seejuures realistlikuks. Sa ei pelga tööd ja vaeva, aga tahad, et igapäevane tegevus oleks põnev ja pakuks väljakutset. Otsid põnevust ja vaheldust ka suhete liinis.

Tänased sünnipäevalapsed: ARVED HAUG, KAIDO HÖÖVELSON (BARUTO), VIVIEN LEIGH, BRYAN ADAMS

Nimepäevad: VAHUR, VAHO, VAHTO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid