(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 4. november: Kaksikud ja Vähk on täna tundlikud, Veevalajal on armastuses õnne

JÄÄR
Kodused asjaajamised võtavad rohkem aega, kui planeerides eeldasid. Võimalik, et miski, mis plaanitud oli, lükkub määramata ajaks edasi.
SÕNN
Ära liigselt pinguta, pigem lase asjadel tasapisi sujuda. Ka ei ole kuigi mõistlik kõike sõprade soovituste järgi teha – pead ikka lähtuma sellest, mida sinu süda tunneb.
KAKSIKUD
Ära võta kõike liiga tõsiselt, hoidu tühiste asjade pärast ärritumast. Ära lase teiste ülesandeid oma õlgadele laduda.
VÄHK
Tundlikkus on suurenenud. Ka mõjutavad emotsioonid liigselt su tegutsemist, mistõttu oleks targem mitte teha põhjapanevaid otsuseid.
LÕVI
See, millega praegu alustad, toob tõenäoliselt tulevikus majanduslikku kasu. Tasub nõu pidada vanemate sugulastega.
NEITSI
Üritad mis sa üritad, ikka leidub neid, kes su tegevusega rahul pole. Ära eira neid segajaid, ürita leida võimalusi, kuidas neist lõplikult vabaneda.
KAALUD
Võimalik, et pead rohkem aega pühendama oma sugulastele või siis naabruskonnas elavatele inimestele – küllap tuleb teil üheskoos mingeid otsuseid vastu võtta.
SKORPION
Tunned rõõmu sellest, kui sulle tänaval järele vaatama jäädakse. Väga võimalik, et uued tutvused tekivad just juhuslikult tänaval kõndides või poes käies.
AMBUR
Tasub ette võtta konkreetseid samme selleks, et jõuda selleni, mida sisimas soovid. Asja pole mõtet kaugemasse tulevikku lükata, alusta tegutsemist nüüd ja kohe!
KALJUKITS
Oskad meeldivalt käituda ja endast positiivset muljet jätta, nii on lootust seltskonnas liikudes ja sundimatult suheldes leida äriliselt kasulikke tutvusi.
VEEVALAJA Naudid hommikuni tantsimist ja kindlasti ka fl irti. Lihtne on huvi pakkuvate vastassooliste tähelepanu võita, eeskätt meessoost Veevalajail
on armastuses õnne.
KALAD
Rutiinsed suhted ahistavad sind, tahad neist põgeneda. Ära mingil juhul hetkelise tüdimuse tõttu olulist suhet lõplikult katkesta, otsi lihtsalt võimalust veidike vaheldust leida.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Algaval aastaringil on su meeled avatud. Sind võib paeluda müstika, saad veelgi arendada oma niigi tugevat intuitsiooni. Suhete vallas vajad vabadust ja sõltumatust. Sind ärritab väga, kui keegi sind allutada üritab või truudusetuses kahtlustab. Oled kass, kes kõnnib uljalt omapäi.

Tänased sünnipäevalapsed: ANU KAAL, ANNE PALUVER, LAURA BUSH, MATTHEW MCCONAUGHEY

Nimepäevad: HERTA, ERLA, ERLE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid