(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 3. november: Kaksikutele puhuvad uued tuuled, keegi tekitab Lõvis ebakindlust

JÄÄR
Oled aktiivne ja kannatamatu. Puudujääke oma töös ja tegevuses sa ei märka, küll aga oled kaaslaste suhtes väga kriitiline.
SÕNN
Saad näha, et inimesed, keda sa vajad, vajavad ka sind. Võimalik, et oled neile nüüd tähtsamgi kui varem.
KAKSIKUD
Aeg on soodne õppimiseks ja uurimiseks, võid avastada midagi väga põnevat. Võimalik on ka uue suuna leidmine või töökoha vahetus.
VÄHK
Sul on ülesanne täita, aga viivitad alustamisega. Kui seda takistavad tegemast su enese sisemised hirmud ja kõhklused, püüa neid endale teadvustada ja seeläbi nendest üle saada.
LÕVI
Inimene, kes sulle väga meeldib, tekitab sinus samas ka ebakindlust. Ära karda temaga suhelda, muidu jätad mulje, et oled ülbe ja ükskõikne.
NEITSI
Rutiin väsitab väga. Siiski ei tohiks sa praegu vana ja äraproovitu suhtes põlgust üles näidata, sest sinu hoolimatus võib pöörduda sinu vastu. Oska väärtustada ja hoida seda, mis sul olemas on.
KAALUD
Sa ei ole kaaslaste tegevusega rahul, sa ei oska neid motiveerida. Kui aga kasutad survemeetodeid, tekib kohe ka vastuseis, mis võib osutuda ootamatult tugevaks.
SKORPION
Töös tekib tõrkeid, mida sa kuidagi pole suutnud ette näha, aega ja vaeva läheb palju. Ka armusuhete arendamine ei lähe kuigi libedalt.
AMBUR
Taas tasub töösse võtta vanad asjad, mis kõige paremini välja ei tulnud – nüüd oled targem ja kogenum, oskad varem tehtut asjalikult kohendada ja parandada.
KALJUKITS
Püüa olla rahulik ja järjekindel. Mida iganes teised ka teevad, proovi nende ajendeid mõista, ära reageeri emotsionaalselt.
VEEVALAJA
Tööl on pingeline. Samas on aga ka lähedaste ootused suured, keegi loodab, et just sina teda aitad. Päris keeruline on leida aega ja jaksu selleks, et kõigega hakkama saada.
KALAD
Äritegevuses on oluline arvestada teise osapoolega. Selleks, et teiste ootused ära tabada, pead olema tähelepanelik. Oma sõnu tuleb hoolega kaaluda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Suurepärane intuitsioon ja hea fantaasia annavad suurepärased võimalused loominguliseks eneseteostuseks. Tutvud inimestega, kes on sinuga samal lainel. Äriasjad sujuvad stabiilselt ja süsteemselt. Saavutad edu täna oskusele inimestega sõbralikult suhelda.

Tänased sünnipäevalapsed: INGRID RÜÜTEL, PEARU PAULUS, MART MARDISALU, VALDAS ADAMKUS

Nimepäevad: KAIDO, KAIDU, KAIRO, KAIVO, KAIMO, KAIMAR

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid