(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 2. november: Vähk ihkab vabadust, Sõnn ja Veevalaja kogevad pingeid tööl (1)

JÄÄR
Tööpäeva ei tasuks niisama õhtusse veeretada – sinu vaimne vorm on praegu lausa hiilgav, nii et tasuks oma aju töösse rakendada ja paljugi vajalikku ära teha.
SÕNN
Töised tegemised lähevad kuidagi üle kivide ja kändude – kaaslastega pole kuigi lihtne üksmeelt saavutada, eriti rahaasjus võib tekkida tuliseid vaidlusi.
KAKSIKUD
Sa ei saa loota, et kõik sind mõistavad ja sinu arvamust respekteerivad, kui ise enesekeskselt käitud. Eriti lastega läbi käies pead silmas pidama, et nemadki on isiksused.
VÄHK
Rutiini talud halvasti, kui tunned, et keegi või miski sind kuidagi takistab või ahistab, pingutad tugevalt, et kütkeist lahti murda. Vabadus on sulle nüüd kõige olulisem.
LÕVI
Ürita võtta rahulikult, otsustama ei pea sa tingimata nüüd ja kohe. Jälgi, kuidas asjad sinu sekkumiseta kujunevad, ütle sõna sekka siis, kui selle vajalikkuses kindel oled.
NEITSI
Sulle tundub, et panustad töösse kaaslastest enam. Ära süüdista teisi, anna neile võimalus pisut lõdvemalt võtta. Võimalik, et sa ise üritad liikuda liiga kiire tempoga ja ei mõtle oma tegevust korralikult läbi.
KAALUD
Kui oled ise kunagi kellegi eest tähtsat infot varjanud, võidakse sulle nüüd tagasi teha ja jätta sind olulistesse asjadesse pühendamata.
SKORPION
Üritad tegutseda varjatult, kasutada kõveraid teid, püüad teisi üle kavaldada. Ehk oleks mõistlikum hoopis oma eesmärgid ümber hinnata?
AMBUR
Pigem aja vaikselt oma rida, ära sega end ambitsioonikatesse ettevõtmistesse. Su energiavarud ei ole lõputud, niisiis ei tohiks sa neid mõtlematult raisata.
KALJUKITS
Sul on tunne, et oled kohustuste koorma alla uppumas – teha on palju, pealegi tuleb töös ette planeerimatuid seisakuid ja segadusi asjaajamises.
VEEVALAJA
Päev võib kaasa tuua pingeid töövaldkonnas. Sul on niigi väga palju teha, keegi aga kuidagi pidurdab su hoogu, raiskab su aega. Mõne töökaaslase käitumine tundub sulle ebaõiglane või lihtsalt rumal.
KALAD
Oluline on meeskonnatunde arendamine, üksteise toetamine ja aitamine. Selle kaudu õpid paremini tundma nii kaaslaste kui iseenda tugevaid ja nõrku külgi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Ehkki isiklikud kordaminekud on sulle algaval aastal tähtsad, oled ka kaaslaste suhtes heasoovlik ja mõistev. Sammud julgelt oma eesmärkide suunas, ent seejuures ei kahjusta sa teisi. Edu saavutamiseks pole vaja kellegagi võidelda. Sul on suur loominguline potentsiaal, kasuta seda!

Tänased sünnipäevalapsed: TOOMAS UBA, VILLU TARMME, MARIE-ANTOINETTE, BURT LANCASTER

Nimepäevad: HINGE, HINGI

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

Loe ka neid lugusid