(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 1. november: Jäär suudab täna kõike, Neitsile sobib lastega tegelemine (1)

JÄÄR
On enam-vähem kindel, et kui midagi tõesti väga tahad, siis suudad selle ka saavutada. Jõudu on pööraselt palju.
SÕNN
Probleemide tähelepanuta jätmine võib neid vaid suurendada, niisiis on targem need pigem kohe lahendada. Ära hinda end üle, ära võta suuremat vastutust, kui kanda jõuad.
KAKSIKUD
Niisiis keskendu sellele, et ennast harida – otsi sobivaid koolitusi või kursusi või siis võta õpetliku raamatu lugemine ette.
VÄHK
Sa ei oota midagi erakordset, vaid lepid olemasolevate tingimustega ja oskad neid – isegi siis, kui need on tagasihoidlikud - maksimaalselt ära kasutada.
LÕVI
Pooleli olevad tööd rõhuvad su hinge. Proovi nüüd julgelt uuesti – oled ju juba targem ja kogenum, kasuta julgelt oma teadmisi ja oskusi.
NEITSI
Tegele lastega, õpeta neilegi, kuidas panna tähele seda, mis on ümberringi head ning halvale mitte liiga palju tähelepanu pöörata. Väga hea aeg sportimiseks ja seiklemiseks, matkale minekuks.
KAALUD
Ära lähtu ainult sellest, millisena soovid enda tulevikku näha – see, mida sa kavandad, on niivõrd laiapõhjaline, et mõjutab palju ka teiste elu.
SKORPION
Ära mitte ootagi, et oleks palju neid, kes on valmis sinu pärast pingutama – nii tabab sind paratamatult pettumus. Väärtusta seda, mis on olemas, ära ihalda kättesaamatut.
AMBUR
Näed teistes neid omadusi, mis sulle meeldivad ja võimendad neid, jätad aga tähelepanuta kõik selle, mis võiks häiriv olla. Kerge on vaimustusse sattuda, paraku aga ka pettuda.
KALJUKITS
Kui midagi ette võtad, süvened põhjalikult, teed kõike vägagi korralikult. Teistel on sinuga keeruline koostööd teha, sest oled väga nõudlik.
VEEVALAJA
Oled harjunud, et sul on küllaltki suur tegevusvabadus, võtad uljalt ette. Ent nüüd on oht, et muutud liiga enesekindlaks ja lubad endale liiga palju.
KALAD
Sinust sõltub päris palju – sulle on antud voli kaalukaid otsuseid teha, seeläbi ka teiste inimeste tulevikku üksjagu mõjutada.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Algaval aastal on ohjad sinu käes. Sul on palju valikuid, saad otsustada, mis on sinu jaoks parim. Mõistus on terav ning sul on lihtne maailma rõõmsa pilguga vaadata. Julge pealehakkamine ja positiivne suhtumine tagavad tihtipeale ka edu. Aeg-ajalt võib laiskus maad võtta.

Tänased sünnipäevalapsed: OLAF KOPVILLEM, MERLE PALMISTE, LARRY FLINT, LYLE LOVETT

Nimepäevad: TIIA, TIIU

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

1 kommentaar

I
inimkonnale  /   22:21, 3. nov 2017
Psalmid (Laulud)96:Rahvaste kuninga ja kohtuniku au
1 Laulge Issandale uus laul,
laulge Issandale, kõik maailm!
2 Laulge Issandale, kiitke tema nime,
kuulutage päevast päeva tema päästet!
3 Jutustage paganate seas tema au,
tema imeasju kõigi rahvaste seas!
4 Sest Issand on suur ja väga kiidetav
ja tema on kardetavam kui kõik muud jumalad.
5 Sest teiste rahvaste jumalad on ebajumalad,
aga Issand on teinud taeva.
6 Aulikkus ja auhiilgus on tema palge ees,
võimsus ja ilu on tema pühamus.

Loe ka neid lugusid