(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 31. oktoober: Vähile toob probleeme süütu vale, Kaalud tegelegu kodukujundamisega

JÄÄR
Suhtumine ümbritsevasse on positiivne, märkad enda ümber pigem head ja jätad halva tähelepanuta. Oma optimistliku hoiakuga tõmbad ligi meeldivaid inimesi.
SÕNN
Tahaksid möödunu unustada. Ometi on minevikuski mõndagi niisugust, mille meeles hoidmine või kalliks pidamine sulle edaspidigi ära kuluks. Niisiis tasub hoolega valida, mida hoida, millest lahti öelda.
KAKSIKUD
Kui abi palutakse, toeta hea nõuga – aitad sina praegu teisi, küllap siis tullakse sullegi tulevikus vajaduse korral appi.
VÄHK
Süütu vale, mille käid välja soovist kellegagi kenasti läbi saada ja konflikte vältida, võib lõppkokkuvõttes tunduvalt rohkem probleeme kaasa tuua kui karm tõde.
LÕVI
Sul tasub vaadata ja mõelda, mismoodi oma sissetulekuid suurendada annaks. Võimalusi selleks peaks praegune aeg pakkuma.
NEITSI
Jõudu ja tegutsemislusti sul jagub, samal ajal oled kahe jalaga maa peal, seesmiselt rahulik ja kindel. Sul on julgust, et alustada pikka aega ja palju vaeva nõudvate tulutõotavate töödega.
KAALUD
Millal kodus suuremaid ümberkorraldusi tegid, midagi remontisid või ümber kujundasid? Kui su fookus on viimasel ajal mujal olnud, tasub nüüd kindlasti end eeskätt perele ja kodule pühendada.
SKORPION
Võta aega kallimaga kahekesi olemiseks, mõtle välja midagi rahulikku ja romantilist. Ole avatud, aga eelkõige valmis ka teda kuulama.
AMBUR
Praegune aeg võib anda suurepäraseid ideid, kuidas muudatused kiiresti, efektiivselt ja võimalikult valutult ette võtta.
KALJUKITS
Tahad iga hinna eest konkurentidest parem olla ja pingutad tohutult. Ära muutu hulljulgeks, nii võid end ohtlikku olukorda seada.
VEEVALAJA
Tahad olukorda kontrollida. Sulle tundub, et teiste otsused on pigem valed. See ei ole küll praegu lihtne, aga üritad ikka ohjasid enda kätte haarata.
KALAD
Sul on võimalik teha muudatus, mis on ehk küll mingil määral riskiga seotud, ent parandab oluliselt su rahalist seisu.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Skorpion! Uuel aastal on sul tänu optimistlikule meelele ja enesekindlusele lihtne edasi liikuda. Oled hea organisaator, tõmbad teisigi oma tegevusse kaasa. Oled seltskonnas populaarne ja naudid meeldivate inimeste tähelepanu. Oluline on pidevalt õppida ja ennast arendada, aeg sobib ka reisimiseks.

Nimepäevad: ARTUR, ARDO, ARDU, ARTI, ART

Tänased sünnipäevalapsed: IIVO NEI, LEHTE HAINSALU, JOHN KEATS, PETER JACKSON, VANILLA ICE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid