(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. oktoober: Sõnn armastagu end sellisena, nagu ta on, Skorpion vajab sõprade tuge

JÄÄR
Suurepärane päev enesetäienduseks. Vahet pole, kas kogud uusi teadmisi tööalastel eesmärkidel või asud õppima midagi niisugust, mis lihtsalt huvi pakub.
SÕNN
Kui negatiivseid emotsioone jõuga endasse surud, siis varem või hiljem toimub plahvatus. Ära ole enda suhtes liig kriitiline, armasta ennast sellisena, nagu oled.
KAKSIKUD
Sa ei ole maailmas üksi, pead paratamatult ka teistega arvestama. Nendegi mõtted võivad väärtuslikud, mõnikord sinu omadest targemadki olla.
VÄHK
Sul on suhteliselt palju tegutsemisvabadust, saad oma ajakasutust ise planeerida. Kuigi töö edeneb kenasti, ei tohiks nüüd end sellesse uputada - mõistlik on hoida töö ja puhkus tasakaalus.
LÕVI
Tööl pead endast palju andma, ehk rohkemgi, kui vastu saad. Kipud ka üksjagu muretsema, sest kõik ei edene sulle soodsas suunas.
NEITSI
Oled pidevas tegevuses, sinu kaela sajab eriilmelisi tööülesandeid. Igav sul kindlasti ei hakka, ka ei jää aega muretsemiseks.
KAALUD
Kuna oled kriitika suhtes väga tundlik, pole mõtet oma tegemisi suure kella külge panna. Küll jõuad infot jagada, kui oled kõigega valmis saanud ja sind täidab rahulolu ja uhkus.
SKORPION
Mingi seik võib nüüd meelde tuletada, et heade sõprade olemasolu on väga tähtis. Näita neile välja, kui väga sa neist hoolid.
AMBUR
Võimalik, et sulle pakutakse kõrgemat ametikohta. Arvesta sellegagi, et töine
positsioon seab teatud raamid, mille piires sa tegutseda võid.
KALJUKITS
Sinu ümber koondub inimesi, kes tahavad sinu kogemustest ja teadmistest midagi õppida. Ei maksa olla uje ja häbelik, anna julgelt oma teadmisi ka teistele edasi.
VEEVALAJA
Asjatu solvumusega muudad olukorra ainult keerukamaks. Püüa rahulikumalt võtta ja anna kallimale rohkem hingamisruumi.
KALAD
Sa ei saa loota, et teine sind sõnadetagi mõistab. Sul tuleb oma ootused sõnadesse panna ja neid viisakal viisil esitada.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Päikese ja Saturni sekstiili mõju all algaval aastaringil jätkub sul püsivust ja süsteemsust. Ära kiirusta, ära lase end häirida sellel, kui teised töötavad tempokamas rütmis. Teadmised, mida nüüd omandad, jäävad kauaks meelde ja toovad kasu terve elu vältel.
Rahaasjus võib mõnikord lihtsalt vedada.

Tänased sünnipäevalapsed: MARI MÖLDRE, MAARIKA VAARIK, MARGARET THATCHER, SACHA BARON COHEN

Nimepäevad: EBBA, EBE, EPP, HIPP

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid