(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. oktoober: Kaalud leiavad võimaluse takistuste ületamiseks, Kaljukits hoidku end valede inimeste eest

JÄÄR
Ära hoia harjumuspärasest liig kõvasti kinni. Kui vaatad oma tegevusele uue nurga alt ja üritad asju käima lükata uutmoodi, hakkavad asjad edenema.
SÕNN
Räägi oma plaanidest valjuhäälselt, kaasa neisse teisigi – on loota, et sinu püüdlusi märkavad ja toetavad mõjuvõimsad isikud.
KAKSIKUD
Ei maksa olla liiga tagasihoidlik. Kui oma mõtteid teistele avaldad, viib suhtlus sind kokku just nendega, kes saavad abiks olla.
VÄHK
Sul võib raske olla, sest pead töötamiseks lõivu võtma ka vabast ajast, küllap tuleb loobuda mõnest toredast koosviibimisest või reisist, kuhu hing oleks kangesti ihalenud.
LÕVI
Pead kiirete ülesannete pärast oma isiklikke plaane muutma. Siiski ei tasuks norutada, sest praeguse töö eest on korralikku tasugi loota, küll lõbutsemise aeg veel tuleb.
NEITSI
Energiatase on väga kõrge, tekib suurepäraseid võimalusi ja sul peaks olema ka julgust ja auahnust neist kinni haaramiseks.
KAALUD
Vaatad maailma laiema pilguga. Näed nüüd võimalusi segavate takistuste ületamiseks, saad tegevusvälja avardada ja uue hooga edasi minna.
SKORPION
Sinu elus valitseb tasakaal. Leiad aega ja tahtmist tööasjade ajamiseks ning ka isikliku elu edendamiseks. Praegu alanud suhtel on pikaajaline iseloom.
AMBUR
Töise asjaajamise hõlbustamiseks isiklike suhete sõlmimine on väga libe tee. Ehkki see on hetkel võimalik ja tundub, et võib su tegevust tunduvalt lihtsustada, oleks targem töö ja eraelu lahus hoida.
KALJUKITS
Enese avamine valele isikule toob pettumust ja valu. Juhul, kui sa kaaslases 100% kindel pole, tasub pigem vaikida.
VEEVALAJA
Võta endale aega selleks, et endasse vaadata, analüüsida oma vajadusi. Kui iseennast mõistad, on tunduvalt kergem õigeid otsuseid langetada.
KALAD
Hea, et sa iseendasse usud. Selleks, et su tegemisi krooniks edu, tuleb aga uskuda ka kaaslastesse. Ole avatud koostööks ka sinust erinevate inimestega.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Algaval aastal oled taiplik ja valmis oma teadmisi mitmes vallas rakendama. Tegutse mõõdukas tempos, liigne kiirustamine toob tagasilööke. Väga olulist rolli mängivad sõbrad ja mõttekaaslased, nendega koos liigud lähemale pikaajalistele eesmärkidele ning oma eluülesande täitmisele.

Tänased sünnipäevalapsed: KAIE MIHKELSON, MATI SIRKEL, LUCIANO PAVAROTTI, MARION JONES

Nimepäevad: AARE, AARO, ARE, AARON

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid