(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 11. oktoober: Neitsi saab oma tahtmise, Skorpionit püüab keegi ära kasutada

JÄÄR
Kuigi sind võib vallata kihk oma karjääri edendamise nimel end ka vabas õhkkonnas parimast küljest näidata, ära sellega üle pinguta. Võid valearvestuse teha, liigse püüdlikkusega jätad pigem ebakindla mulje.
SÕNN
Sinu võimalused on kardetavasti ahtamad, kui esialgu paistab. Kipud ennast üle hindama, usud kuidagi lihtsameelselt, et teised su ideedest vaimustusse satuvad.
KAKSIKUD
Kohtud isikutega, kes juba esimesest pilgust meeldivad ning kellega on lihtne kiiresti ühist keelt leida. Päris kenasti peaks edenema ka loominguline tegevus.
VÄHK
Alusta asjaga algusest, esmalt mõtle selle üle, kuidas on kõige targem probleemi lahendada, siis asu süsteemselt ja otsustavalt tegutsema.
LÕVI
Igapäevased kohustused ja rutiinsed suhted tunduvad nüüd kuidagi eriti tüütud. Vajad vaheldust, otsid põnevust, seda eriti inimsuhetes.
NEITSI
Tead, kuidas oma tahtmist saada. Sul on suhteliselt lihtne ka teisi inimesi oma tegevuse õigsuses veenda ja kaasa löömagi meelitada.
KAALUD
Mida tund edasi, seda löögijõulisemana ennast tunned. Õnnestub asju sulle soodsas suunas liikuma panna ning parandada varem tehtud vigu.
SKORPION
Võimalik, et keegi puistab sulle põhjalikult südant. Samas võib aga ka juhtuda, et keegi üritab su heatahtlikkust ära kasutada. Tähtsate lepingute sõlmimiseks aeg ei sobi.
AMBUR
Varu kannatlikkust! See, et sa mõnda asja teistele mitu korda seletama pead, on täiesti normaalne – sinu lennukaid ideid pole võimalik hetkega tabada.
KALJUKITS
Proovi töömuredest lahti lasta, neid mitte koju kaasa võtta. Naudi seda, et saad kallite inimestega koos olla.
VEEVALAJA
Vastassoolistega sul täna veab. Arvatavasti aga otsid pigem lõbusat fl irti ja seiklusi, tõsisemat sorti suhete loomise huvi praegu vaevalt et on.
KALAD
Mõned asjad on sind kapitaalselt ära tüüdanud! Kui uksi kinni lööma hakkad, pead siiski olema veendunud, et kuskil on avanemas uued ja paremad.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Kaalud! Algav aastaring toob sisemist rahutust, vajadust uuenduste järele. Sul on raske hakkama saada rutiinsete töödega ning taluda igavaid suhteid. Vajad vaheldust, oled valmis mõtlematult seiklustesse tormama. Hoia pilk kaugematel eesmärkidel, ära sülita kaevu,
millest veel jooma pead.

Tänased sünnipäevalapsed: ANNA HAAVA, OTT TÄNAK, VERGILIUS, FRIEDRICH NIETZSHE, CHRIS DE BURGH

Nimepäevad: HEDVIG, HEDA, HEDE, HEDI, HÄDI, EDA, EDE, HEIDI, HEIVI, HÄIDI, HETI

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid