(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Vaata, mida lubab horoskoop Sulle oktoobrikuus!

JÄÄR

Armastus. Emotsionaalne pikne värskendab suhet ning pärast välku on tunded jälle klaarid. Töö. Sinu tragidust märgatakse ja tunnustatakse. Praegu oled ambitsioonikas meeleolus. Raha. Kahjuks ei väljendu töine tunnustus rahatähtedes.

SÕNN

Armastus. Armukadeduse kirkad varjundid teevad armuelu pingeliseks. Näed varjudes tonti või omandad selgelt nägemise uut mõõdet. Töö. Raske on eraelu ja tööelu lahus hoida. Raha. Ostumõnu maandab pingeid.

KAKSIKUD

Armastus. Kallim naudib sinu seltskonda rohkem kui kunagi varem.  Töö. Väikeseid muutusi tehes võid märkamatult suurt edu saavutada. Raha. Partner ei ole huvitatud sinu arvete maksmisest.

VÄHK

Armastus. Teineteise tumeda poole tundmaõppimine võib võtta hingetuks ja suhte jätkusuutlikkuse proovile panna. Töö. Avaneb võimalus ennast erialaselt täiendada ja töiselt edeneda. Raha. Mõtted keerlevad investeeringute ümber.

LÕVI

Armastus. Tahad suhtes uuele tasandile minna, aga kallimast ja tema soovidest on raske aru saada. Töö. Tegus aeg oma igapäevaste kohustustega. Raha. Laenudeks ebasobiv aeg, võivad tulla makseraskused.

   

NEITSI

Armastus. Marss sinu tähemärgis annab tegusust ja kirge. Sinu otsustada on, kus sa neid rakendad – kas magamistoas või spordiväljakul. Töö. Usinus pole sind maha jätnud. Raha. Unistad suurematest sissetulekutest ja unistuste muutumisest reaalsuseks.

KAALUD

Armastus. Võimalus oma armastuse mõõdet avardada, sest sinu kallimaga on kummalised lood. Töö. Tahad suuremat vabadust tööl ning nüüd avaneb selleks võimalus. Raha. Jagub ostudeks ja meelelahutuseks.

                  

SKORPION

Armastus. Sulle filosoofiast ei piisa, vajad kirglikke õhtuid, mis märkamatult saavad hommikuteks. Töö. Jupiter, suure õnne tooja, jõudis sinu tähemärki ning nüüd hakkavad tööasjad hästi laabuma. Raha. Soov üle oma võimete elada.

 

AMBUR

Armastus. Väikene öökülm ei tähenda veel armusuhte lõppu. Praegu on lihtsalt jahedam periood. Töö. Erialane inspiratsioon teeb tööpäevad nauditavaks. Raha. Sinu finantsalast nõu on kuulda võetud ja sinusse suhtutakse lugupidamisega.

 

KALJUKITS

Armastus. Milleks mineviku-kallima peale mõelda, kui olevikus on armastust küllaga. Töö. Kuldne sügis ei lase sul keskenduda tööülesannetele. Praegu on prioriteetide paika panemise aeg. Raha. Väljaminekute ja sissetulekute tasakaalus hoidmine on keeruline nagu mustkunstitrikk.

VEEVALAJA

Armastus. Rutiin kipub kirgast armastust hävitama. Sinu võimuses on oma suhet elujõulisena hoida. Töö. Kõik laabub rahulikult ja töö saab õigeks ajaks tehtud. Raha. Soodne aeg väikeseks kingituseks saatuselt.

KALAD

Armastus. Oled keskendunud oma armusuhtele ja muu sulle korda ei lähe. Õnnistatud armu aeg. Töö. Palju segast informatsiooni, kuid lõpuks saabub kaua oodatud selgus. Raha. Sinu arveid makstakse heldelt.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid