(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. oktoober: Sõnn ja Kaljukits võivad loota paremat töökohta, Lõvile sobib reisimine

JÄÄR
Oled heas vormis ja tegutsemistahtest tulvil. Tööl õnnestub teha nii mõndagi selleks, et töötamist efektiivsemaks muuta. Varem tehtud vigu annab nüüd edukalt parandada.
SÕNN
Sulle võidakse nüüd usaldada varasemast vastutusrikkamaid tööülesandeid, ehk pakutakse isegi kõrgemat ametikohta.
KAKSIKUD
Sul on palju asjaajamist, satud erinevate inimeste seltsi ja sõlmid uusi kontakte.
Inimesed, kellega nüüd tuttavaks saad, võivad mitmeski mõttes sulle kasulikuks osutuda.
VÄHK
Julgus vastutust enda peale võtta on eriti oluline. Saad ka raskete ülesannetega hakkama, kui oled konkreetne ega püüa toimuvat ilustada.
LÕVI
Kõik, mida sa õpid, ei pea kaugeltki su tööga seotud olema, vajad teadmisi ka iseenda jaoks. Ajajärk sobib päris hästi ka selleks, et reisima minna.
NEITSI
Oled täna kuidagi väga helde. Ürita ennast veidike distsiplineerida, proovi hoiduda liialdamisest, sealhulgas mõttetust raha raiskamisest.
KAALUD
Tasub olla aktiivne. Kui tööl tehakse mingeid muudatusi, ära jää kõrvaltvaatajaks, ütle oma arvamused välja ja löö kaasa, kus vähegi vajalikuks pead.
SKORPION
Süvenemis- ja seoste märkamise võime on väga tugev, energiatki on küllaldaselt – võta kätte ja valluta maailm!
AMBUR
Aeg annab selge eelise neile Ambureile, kelle igapäevased tööülesanded on loomingulist laadi. Paberitele alla kirjutamisel ja finantsasjade ajamisel ole väga ettevaatlik.
KALJUKITS
Kui oled mõistlik ja liigud paraja tempoga, võib nüüd tekkida soodne võimalus karjääriredelil ülespoole liikumiseks. Ära pelga tööd ja vaeva, ära hiili vastutusest kõrvale.
VEEVALAJA
Olukord töökollektiivis võib nüüd küllaltki pingeliseks kiskuda. On keeruline tegevust eesmärgistada, kolleegid on ehk mõnele su ideele väga vastu. Püüa olla kompromissialdis.
KALAD
Sul võib tekkida ahvatlev rahateenimisvõimalus. Pakutakse ehk lisatööd, mis küllaltki vähese vaevaga tõotab kasu tuua. Ole selliste pakkumiste vastuvõtmisel väga ettevaatlik, ära tegutse uisapäisa.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: palju õnne, Kaalud! Algaval aastaringil tasub keskenduda enda vajadustele, õppida ja ennast arendada. Ära lase kuulujuttudel või teiste inimeste arvamusel mõjutada oma suhteid. Sina ise tead, millist inimest sa enda kõrvale vajad, sinu armastus on sinu ja su partneri omavaheline asi.

Tänased sünnipäevalapsed: ALFRED NEULAND, PIRJO LEVANDI, GIUSEPPE VERDI, FRIDTJOF NANSEN

Nimepäevad: KARMO, VARMO, KAHO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid