(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 30. september: Lõvi jääb silma vastassoole, Skorpion saab konkurentide ees edumaa

JÄÄR
Kui sul initsiatiivi haarata heaga ei õnnestu, rakendad toorest jõudu. Ometi pole sinagi eksimatu – on küllaltki suur võimalus, et võitled valede veendumuste eest.
SÕNN
Oma tegevust tasub pikaajaliselt ja detailselt planeerida. Tegevuskava õnnestub realistlikult koostada ning kui järjepidev oled, siis lähiaastail ellu viia.
KAKSIKUD
Pead suutma olulist infot suvalisest mürast eristada, õigetest niidiotstest kinni haarata ja perspektiivikaid ideid julgelt edasi arendada.
VÄHK
Vastu tuult pole mõtet punnitada, süvene parem muudesse teemadesse. Huvitavad arengud võivad toimuda ühisvaraga seotud küsimustes.
LÕVI
Küllaltki lihtne oma ideid teistelegi vastuvõetavaks muuta, endale liitlasi leida. Vastassoolistele jääd kergesti silma.
NEITSI
Võta end kokku, tegutse selle nimel, et oma ideed tegevusse rakendada. Ürita oluline projekt käima lükata, praegune pingutus tasub end hiljem kuhjaga ära.
KAALUD
Oled uljas ja särav. Sa ei löö naljalt verest välja ka suurema hulga inimeste ees
esinedes või ajakirjanduses sõna võttes. Leiad kaasamõtlejaid.
SKORPION
Ole otsustaval hetkel julge ja mõistuspärane. See, mida nüüd korda saadad, annab sulle konkurentide ees paraja edumaa.
AMBUR
Võtad seiklusvalmilt ette asju, mille jaoks ei ole tegevusplaani välja töötatud. Liigse optimismiga tegevusse tormates on oht põruda ja
palju kaotada.
KALJUKITS
Kõik ei ole sugugi nii, nagu sulle nüüd paistab. Mida iganes sa ka ei teeks, jälgi, et see kuskilt otsast seaduse või hea tavaga vastuollu ei läheks.
VEEVALAJA
Miinuseks on see, et näed toimuvat eeskätt iseenda huvidest lähtuvalt ja see võib su vaatepiiri oluliselt kitsendada. Mõtle ka kollektiivsele kasule.
KALAD
See, mis ei meeldi, jääb lihtsalt kahe silma vahele. Oled küllalt kergeusklik, mistõttu uute tutvuste sõlmimisel tasuks nüüd eriti ettevaatlik olla.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Algaval aastal valdab sind optimistlik meeleolu ja pidev sisemine rahutus. Pead kogu aeg tegevuses olema, aina uut infot hankima – maailm vajab avastamist! Rutiini talud halvasti, tüdined kiiresti. Valdav on pidev tung uusi asju kogeda ning põnevate inimestega kontakte luua.

Tänased sünnipäevalapsed: JAANUS ROHUMAA, TRUMAN CAPOTE, MARC BOLAN, MARTINA HINGIS
Nimepäevad: KAUR, KAURI, TAURI, KAURO, GABRIEL

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid