3
fotot
nahahoolduskollektsioon Supreme LX (Tootja)
Jaga:     
Eesti naine | Ilu ja mood | Ilublogi

5 nippi noorusliku naha säilitamiseks (2)

Amway tutvustas siinsetele iluajakirjanikele oma Artistry sarja eksklusiivset kulda sisaldavat nahahoolduskollektsiooni Supreme LX. Nõuandeid noorusliku näonaha säilitamiseks jagasid dermatoloog Bret Kaldvee ja Amway ilukoolitaja Andrzej Sawicki.

“Naha vananemise algpõhjuseks on vähene nahahooldus ja päikesega liialdamine, samuti mängivad rolli une kvaliteet ja kahjulikud harjumused (stress, suitsetamine, ebatervislik toitumine, liigne alkoholi pruukimine). Kui elustiil on tervist kahjustav, kallitest kreemidest kauni näonaha heaks ei piisa. Naha eest hoolitsemine peaks algama juba varasemas eas, sest naha vananemise vastu võitlemine võiks olla pigem ennetav kui tagajärgi korrigeeriv,” sõnas Dr. Niine nahakliiniku dermatoloog Bret Kaldvee. “Noorusliku näonaha saladus on regulaarne nahahooldus. Jälgida võiks ühte kindlat reeglit – sama palju aega, kui kulub hommikul meikimise peale, kuluta õhtul ka naha puhastamisele ja niisutamisele. Nii toimides ei ole vaja tegeleda tagajärgedega, kuna oled suutnud kortse juba suurel määral vältida,” kinnitas Amway ilukoolitaja Andrzej Sawicki.

Andrzej Sawicki (Tootja)

Artistry kollektsiooni Supreme LX silma- ja päevakreem sisaldavad jasmiingardeenia ekstrakti, mis aitab naha loomulikud biorütmid taas sünkrooni seada ning annab nahale loomulikku sära ja energiat. Kreemid sisaldavad 24-karaadist kulda, eksklusiivset CellEffect24 kompleksi ja muid kasulikke toimeaineid.

“Artistry Supreme LX näokreemid aitavad vältida kortse ning noorendavad vananevat nahka koguni 15 aasta võrra. Seega ei ole igapäevane nahahooldus ülepaisutatud jutt mitte millestki, vaid tegemist on väga olulise teguriga, mis naha välimust kogu elu vältel mõjutab,” lisas Sawicki.

Ilukoolitaja Andrzej Sawicki 5 nippi noorusliku naha säilitamiseks:

  • Puhasta oma näonahk korralikult igal õhtul.

Näonahka tuleb puhastada igal õhtul enne magamaminekut, kuna just magamise ajal nahk taastub. Puhastamisele tuleks kulutada sama palju aega kui hommikul meikimisele. Kui aga hommikul meiki nahale ei kandnud, tuleb nahk ikkagi puhtaks teha päeva jooksul sinna kogunenud mustusest. Seega naha puhastamisest ei pääse sa isegi meigivabadel päevadel.

  • Joo vähemalt kaheksa klaasi vett päevas.

Vesi on see nõiduslik vägi, mis parandab naha seisundit nii seest kui väljast. Keskmiselt kaheksa klaasitäit vett iga päev muudab naha säravaks ning annab sellele loomuliku niisutuse. Veejoomisega ei tasu aga liiale minna – kuula oma keha ja organismi, sest just tema oskab sulle sellest kõige paremini märku anda. 

  • Maga öösel vähemalt 7 tundi kvaliteetset und.

Ükski kreem ega seerum ei aita magamata, väsinud näonaha vastu. Püüa öösel magada vähemalt 7 tundi kvaliteetset und, et vältida väsinud, kortsus ja tumedate silmaaluste tekkimist.

  • Koori oma nägu kord nädalas.

Näo koorimine kipub miskipärast paljudel naisterahvastel ununema, ent tegelikult on see väga oluline harjumus, mis hoiab naha noore ja pehmena ning laseb kõikidel teistel hooldustoodetel naha sisse paremini imenduda. Võta omaks harjumus, et vähemalt kord nädalas koorid oma näonaha kvaliteetse koorijaga. Sobib ideaalselt rituaalina näiteks pühapäevaseks saunaõhtuks!

  • Vali oma näonahatüübile vastavad tooted.

Näonahale mõeldud kreemid, seerumid ja puhastusvahendid olgu kvaliteetsed ning valitud vastavalt näonaha tüübile. Kui kasutad kuival näonahal näiteks kombineeritud nahale mõeldud ehk valesid tooteid, on naha esimesed vananemismärgid märksa kiiremad tekkima.

nahahoolduskollektsioon Supreme LX (Tootja)

2 kommentaari

K
kreem üksinda ei toimi!  /   11:44, 26. sept 2017
Tekib ikka küsimus, kas vananevat näonahka tohibki niiväga koorida? Vananeval nahal, eriti tihti päevitust saanul, esineb juba patoloogiaid: liigne naha näppimine ja vigastamine võib provotseerida kasvajaid ja nahal olevaid moodustusi minema pahaloomulisteks, mis hakkavad näiteks suurenema või ei parane. Targem on vanemal naisterahval asendada piimatooted sojast valmistatud saaduste vastu ja süüa paljudest köögiviljadest, ja ilmtingimatta lisada toitudele juurde iga päev varssellerit, suppe ja hautisi. Selliste toitude tarvitamisel uueneb nahk, teatud aja tagant ise ja soja aitab pehmendada nahka, nagu beebidel on.
S
Sojast  /   23:21, 26. sept 2017
Sojatooted on surrogaat ja tervisele kahjulikud

Loe ka neid lugusid