(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 27. september: Veevalajal ja Neitsil veab armuasjus, Vähk saab huvitavat infot

JÄÄR
Ära ürita kuidagi laveerida või kaaslastega manipuleerida, suru hambad risti ja
tegutse. Kui tõesti häda käes, tunnista puhtsüdamlikult, et oled endale võtnud üle jõu käiva ülesande.
SÕNN
Tagasihoidlikkus pole praegu voorus, näita ennast, tule oma ideede ja plaanidega lagedale. Küll sa näed – teised tunnustavad su tarkust.
KAKSIKUD
Su säravast naeratusest on kontaktide sõlmimisel kasu pea sama palju kui su
teadmistest. Endale uute tööotste otsimisel võib riskiminegi mingil määral õigustatud olla.
VÄHK
Saad põnevat infot. Järgmine samm on õigesti hinnata, kellega seda jagada tasub. Pimeduses kobades pole mõtet midagi ette võtta – asjaolud, mis alles hiljem ilmsiks tulevad, ei rõõmusta sind.
LÕVI
Töövõime on suur, vajadusel võid teha vägagi pika tööpäeva ning asjadega isegi enne tähtaega valmis saada. Hilisõhtul võiksid endale siiski puhkust lubada.
NEITSI
Armusuhted on esmatähtsad. Külgetõmbavad tunduvad eeskätt hea välimusega, seksuaalselt ahvatlevad vastassoolised, sisemine ilu on pigem teisejärguline.
KAALUD
On oht liiga palju korraga ette võtta ning selle tulemusel endale liiga teha. Vähenda hoogu, pane tegemised tähtsuse järjekorda.
SKORPION
Mida iganes sa ka ei otsustaks, sa ei saa lähtuda ainult iseenda seisukohast. Kui tunned, et kellelegi kaaslastest liiga tehakse, astu julgelt tema kaitseks välja.
AMBUR
Pelgalt kohusetundest mingite ülesannete täitmine on nüri. Kui sa ilma lustita tegutsed, ei ole ka tulemused suurt väärt.
KALJUKITS
Pead aru saama, et on veel teisigi vaatenurki peale sinu oma ja need ei pruugi
lõppkokkuvõttes kaugeltki kehvemad olla. Kuula hoolega teiste nõuandeid.
VEEVALAJA
Tahad elu täiel rinnal nautida, meeldivate ja ilusate inimeste seltskonnas mõnusalt aega veeta. Jaanuaris sündinud Veevalajail võib nüüd armuasjus hullupööra vedada.
KALAD
Kui aga tunned, et sinu saavutusi ei hinnata vääriliselt, tekib kergesti trots ja tahtmine kõigele käega lüüa või siis hoopiski üritad tähelepanu mingite muude vahenditega saavutada.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Jupiteri ja Uraani vastasseis annab suure uudishimu ja õpivõime, soovi avastada uusi jahimaid ning nautida seiklemist. Maailm pakub tohutut avastamisrõõmu, ent raske on valikuid teha – tahad kõike ja korraga. Võimalik, et hindad ennast üle, mistõttu alustatud
asjad kipuvad pooleli jääma.

Tänased sünnipäevalapsed: ANDRUS VÄRNIK, MARTA VAARIK, GWYNETH PALTROW, AVRIL LAVIGNE

Nimepäevad: ELO, LOONE, ÕRNE, LEE, LEELET

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid