(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 25. september: Jäära võib oodata pikaajaline armastus esimesest silmapilgust, Kalad kartku konflikte

JÄÄR
Üksikutel Jääradel on nüüd võimalik armuda, esimesest pilgust, sügavalt ja saatuslikult. Praegu süttiv tunne kujuneb pikaajaliseks.
SÕNN
Kui oled sunnitud igavat tööd murdma, läheb see üksnes toore tahtejõu sunnil,
kuidagimoodi üle kivide ja kändude.
KAKSIKUD
Edu tagab oskus enda kõrvale õigeid kaaslasi valida. Mõistad, milliste suhete
nimel tasub vaeva näha, millest aga on targem loobuda.
VÄHK
Kindlasti avastad enda jaoks mingi uue ja äärmiselt põneva teema, mille kohta õhinal infot hangid. Tunned enese arendamisest ja oma maailmapildi avardamisest puhast rõõmu.
LÕVI
Oled täna eriti tundlik ja õrnake. Suudad teiste sõnu ekslikult solvanguna tõlgendada. Ära võta ette midagi riskantset, ära tekita endale ise stressirohkeid olukordi.
NEITSI
Võid kellestki ruttu vaimustusse sattuda ja lausa ära armuda, samas valitseb oht, et sa ei näe seda inimest eriti realistliku pilguga.
KAALUD
Ole valmis läbirääkimisi pidama ja kompromissile minema. Kui oled vigu teinud,
on väärikas need omaks võtta ja vabandada.
SKORPION
Töö ei taha edeneda. Pigem kisub sind lõbusasse seltskonda, tahaksid niisama tühjast- tähjast lobiseda, head toitu ja jooki nautida ning vastassooliste pilke püüda.
AMBUR
Võiksid korraliku suurpuhastuse ette võtta nii oma kodus kui ka hingesoppides. Päris uute asjadega alustamiseks pole aeg siiski veel küps.
KALJUKITS
Kisub võimuvõitluseks. On üsna võimalik, et pead oma seisukohti üsnagi jõuliselt kaitsma ning vajad selleks ka kaaslaste abi.
VEEVALAJA
Pigem planeerimise kui tegutsemise aeg. Sa võid tasapisi küll ideid laagerdada ja plaane pidada, aga nende ellu rakendamine jäta tulevikku.
KALAD
Konfliktsed suhted kipuvad taaskord pingestuma, varasemate kogemuste najal
aga peaksid nüüd teadma, kuidas end kaitsta ja maksma panna.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Kaalud! Algaval isiklikul aastal oled optimistlik ja ettevõtlik. Maailmas on palju põnevat ning sina tahaksid kõike seda proovida. Keeruliseks võib osutuda valikute tegemine – tahad kõike korraga saada, selleks aga ei jätku paratamatult aega ja energiat. Hinda inimesi, kes on su kõrval, ära katkesta suhteid kergekäeliselt

Nimepäevad: AKO, AGO, AGU, AGUR, KOIT, KOIDO

Tänased sünnipäevalapsed: ARTUR RINNE, ENN TARTO, DMITRI ŠOSTAKOVITŠ, WILL SMITH

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid