2
fotot
(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 22. september: Jäär ja Neitsi peavad lubadustest kinni pidama, Veevalaja hoidku end kuulujuttude eest

JÄÄR
Oluline on säilitada usaldusväärsus. Ära hiili kõrvale sulle usaldatud vastutusest, vaata elule julgelt näkku ning usalda inimesi, kellega oled ühes paadis.
SÕNN
Üritad mingitest ülesannetest viilida, sest ei tunne end veel piisavalt kindlalt. Nii aga raiskad liiga palju aega ning magad maha nii mõnegi suurepärase võimaluse.
KAKSIKUD
Oled kuidagi otsustusvõimetu, kardad kellegi tundeid riivata. Ära sõltu nii palju teiste arvamusest, proovi rõhku panna sisemisele enesekindlusele.
VÄHK
Aeg on soodne õppimiseks ja ka reisimiseks. Seejuures kipud oma tegemistes aga küllaltki enesekeskne olema ning võid kaaslaste suhtes mõtlematusest ebaõiglane olla.
LÕVI
Ära jäta oma seisukohti ainult enda teada, aga seleta neid rahulikul ja väärikal viisil ning ainult sellistele isikutele, kellest midagi tõesti sõltub.
NEITSI
Iseäranis ettevaatlik peaksid olema kokkulepete sõlmimisel ja lubaduste andmisel. Ilma naljata - sult oodatakse neist kinnipidamist.
KAALUD
Oled hakanud rohkem tundma huvi oma kaaslaste rõõmude ja murede vastu. Ilma nendeta oleks su elu ju tunduvalt raskem.
SKORPION
Jah, mingid ülesanded on tõesti tüütud, ent täita need tuleb. Ära ürita vastutusest kõrvale hiilida ja halva mängu juures head nägu
teha.
AMBUR
Oled karjäärialase edu nimel valmis kõvasti pingutama, ent sinu pereliikmed ei pruugi su eesmärkidest õigesti aru saada. Mida rohkem energiat töösse panustad, seda mahajäetumana lähedased end tunnevad.
KALJUKITS
Pole kerge mitmel rindel korraga rabada. Ühest küljest annavad arengud töises liinis võimaluse karjääri edendamiseks, ent sul on suuri plaane ka isiklikus sfääris.
VEEVALAJA
Keskendu oma peamistele ülesannetele, ära lase end kuulujuttudel rööpast välja lüüa. Kontrolli info paikapidavust.
KALAD
Pole kerge äriasju ajada. Ka võib rahateema ületähtsustamine viia erimeelsusteni äripartneritega või sugulastega, kellega on ühist vara.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi või Kaalud! Sinu kindel toetuspunkt on su pere ja suguvõsa, ka minevikukogemus. Kui oled sündinud tänasel kuupäeval ega tea päris kindlalt, mis on su päikesemärk, pöördu julgelt astroloogi poole. Kui tead enda sünnikellaaega, võtab tõe väljaselgitamine vaid hetke.

Tänased sünnipäevalapsed: HELLAR GRABBI, HELGA NÕU, DEAN REED, ANDREA BOCELLI, NICK CAVE

Nimepäevad: MAURITS, MAURI, MAUR, MARVO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti horoskoop 2018)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid