2
fotot
(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 21. september: Kaksikud võivad loota suuremat palka, Kaljukits võib aga tasust ilma jääda

JÄÄR
Tekib originaalseid mõtteid, ehk ka häid äriideid. Oma plaane presenteerida on praegu siiski veel vara, neid tuleb veel sahtlipõhjas hoida.
SÕNN
Kui lähened kõigele jäigalt positsioonilt ja üritad oma kaaslasi allutada mingitele
mõttetutele reeglitele, võib aeg tuua vastuolusid, mida on hiljem raske lahendada.
KAKSIKUD
Mõjud julgelt ja usaldusväärselt, sinu sõnu võetakse tõsiselt. Võimalik, et kergitatakse su palganumbrit või pakutakse vastutusrikkamaid ülesandeid.
VÄHK
Praegu pead asju ajama kellegagi, kelle põhimõtted on sinu omadest sootuks erinevad. Sinu jaoks on see pingeline, aga väga õpetlik suhtlus.
LÕVI
Kui tahad mingist halvast harjumusest vabaneda, tasub end nüüd kätte võtta. Tuleb olla ettevaatlik ja mõõdukas, hoiduda riskimisest.
NEITSI
Suure tõenäosusega on tänased kogemused positiivsed, hakkab juhtuma asju, millest sa siiamaani pole osanudki unistada.
KAALUD
Töised asjaajamised viivad sind kokku toredate inimestega, vast ka veetlevate vastassoolistega. Ametlikust suhtlusest võib kujuneda midagi südantsoojendavat.
SKORPION
Suudad nii tööalaselt kui ka eraeluliselt kaaslastele muljet avaldada, nende poolehoidu võita. Palju rõõmu võib nüüd pakkuda lastega koos vaba aja veetmine.
AMBUR
Selle asemel, et ka teiste arvamusi arvesse võtta, surud neile enda oma jõuga peale. Hoidu pereliikmete ja vanematega riidu minemast.
KALJUKITS
Kui võtad enda kanda mingi töö ja tahad selle eest ka tasu saada, siis sõlmi ametlik leping. Ära suulisele kokkuleppele lootma jää.
VEEVALAJA
Alustad päeva õige uljalt. Paraku selgub, et sa pole suutnud kõiki asjaolusid ette näha või oled lihtsalt oma ettevõtmisi liig rutakalt ja planeerimatult alustanud.
KALAD
Märkad kahetsusega, et mingid varem reaalsed olnud võimalused on nüüdseks läinud, samas aga tekib ka uusi võimalusi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algav aastaring toob mitmekülgseid võimalusi. Ole uuele avatud, proovi julgesti asju, mida sa varem teinud pole. Võid leida endale uue hobi või eneseteostusvõimaluse. Armsamaga suheldes ole abivalmis ja taktitundeline. Ära avalda talle liigset survet, ära oota talt liiga palju.

Tänased sünnipäevalapsed: EDGAR VALTER, AARNE ÜKSKÜLA, SIIRI SISASK, LEONARD COHEN

Nimepäevad: LEMBITU, LEMBIT, LEMBO, LEMMO, LEMMIK, LEMMERT

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti horoskoop 2018)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid