2
fotot
(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 20. september: Jäär saab oma tahtmist, Kalad peaksid kasutama ära soodsa võimaluse (1)

JÄÄR
Mõjud asjaliku ja otsustavana, ka energiat on palju ja soodsad juhusedki soosivad sind. Nii on sul praegu lihtne oma tahtmist saada.
SÕNN
Sulle võivad huvi pakkuma hakata valdkonnad, millega sa varem tegelenud ei ole. Aeg soosib ka välisreisi ettevõtmist ning suhtlemist teistsuguse kultuuritaustaga inimestega.
KAKSIKUD
Sul võib mingit pistmist tulla ühisvaraga ja selle jagamisega. Raha välja laenamisest või võlgu võtmisest on targem hoiduda.
VÄHK
Kui sul on kellegagi suhted sassis, tasuks leida võimalus temaga nelja silma
all asjad selgeks rääkida, küllaltki lihtne on lahkhelisid lahendada.
LÕVI
Tegutsemine pakub sulle pinget, võtad meeleldi enda kanda ka uusi tööülesandeid. Energiat on palju, oled võimeline töötama kahe eest, aga kindlasti ootad oma pingutuse eest ka väärilist tasu.
NEITSI
Kohustusi võib sul ju küllalt palju olla, aga ära nende pärast mingil juhul lõbutsemisest ja hobidega tegelemisest loobu.
KAALUD
Ei tasu norutada ja ennast süüdistada, pigem mõtle sellele, kuidas kallitele
inimestele oma armastust välja näidata.
SKORPION
Ära millestki otsekohe loobu, uuri enne tagamaid, kogu lisainfot, alles siis saad teha oma otsuse. Mõistus on terav ja mälu hea, kindlasti võiksid midagi uut õppida.
AMBUR
Kui sul konkreetseid ostuplaane pole, kipud niisama ajaviiteks mööda poode kolama ja mõttetute asjade peale kulutama. Võib ka juhtuda, et sulle pakutakse ootamatult soodsat lisa teenimise võimalust.
KALJUKITS
Pead valvel olema, oma positsiooni kaitsma. Pole võimatu, et keegi, kes on sulle varemgi vastu töötanud, näitab taas küüsi.
VEEVALAJA
Ära ürita kõigega ise hakkama saada, suhtle inimestega, küsi nõu ja palu abi. Sind aitavad ja head nõu annavad pigem meessoost sõbrad.
KALAD
Pead ikka ise tegutsema ja tubli olema, kasutama ära need suurepärased võimalused, mida ajajärk kindlasti pakub.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Noorkuuga algab tähenduslik ning palju võimalusi pakkuv aastaring. Tahad olla vaba ja sõltumatu, oma asjade üle ise otsustada. Ühtaegu tugevad on nii mõtlemisvõime kui ka intuitsioon. Ülemõtlemist ja pisiasjadest probleemide tekitamist tasub vältida suhete vallas. Pingeid tasub maha laadida sporti tehes.

Tänased sünnipäevalapsed: FABIAN GOTTLIEB VON BELLINGSHAUSEN, RIHO ROSBERG, ALEKSANDER SUUR

Nimepäevad: KAUPO, KAUBI, AHKE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

1 kommentaar

I
inimkonnale  /   21:09, 20. sept 2017
Jesaja 54:5 Sest sinu Looja on su mees, vägede Jehoova on tema nimi; sinu lunastaja on Iisraeli Püha, teda nimetatakse kogu maailma Jumalaks!

Loe ka neid lugusid