2
fotot
(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 19. september: Lõvi naudib flirti, Kaladele avaneb teenimisvõimalus (1)

JÄÄR
Kui oled kokkulepped juba kord sõlminud, tuleb neisse suhtuda täie vastutustundega. Probleemide ja arusaamatuste eest ei saa põgeneda, need tuleb lahendada.
SÕNN
Täida korralikult ülesandeid, mida sulle antakse. Kui oled tubli, kasvab usaldus
sinu vastu ja su positsioon paraneb peagi.
KAKSIKUD
Praegu tasub oma energia suunata karjääri edendamisse. Tubli ja edasipüüdlik oled sa ju pidevalt, ent nüüd on kergem oma edusammudega ülemustele silma jääda ja nende tunnustust teenida.
VÄHK
Hea aeg tööalaste muudatuste tegemiseks. Kui oled aktiivne ja asjalik ning julged vastutust võtta, siis küllap märkavad sinu tublidust ka ülemused.
LÕVI
Naudid seltskondlikku suhtlemist, flirtimist ja pidutsemist täiel rinnal. Seejuures pead jälgima, et sa oma kohustusi sootuks unarusse ei jätaks.
NEITSI
Praegu oled edukam juhul, kui saad tööd oma äranägemise järgi planeerida ega pea tähtsaid otsuseid tehes paljude inimeste nõusolekut taotlema.
KAALUD
Võid kasu saada mingitest ühisvaraga seotud tehingutest, pole välistatud, et keegi sulle midagi pärandab või lihtsalt kingib.
SKORPION
Suure osa ajast oled tõenäoliselt tööpostil, suur osa energiast läheb töö tegemisele. Sinu tegevus on efektiivne, sinu panust märgatakse ja hinnatakse.
AMBUR
Eriti hea on läbisaamine vastassoost kolleegidega, võib isegi juhtuda, et kellegagi neist kaldub jutt ootamatult isiklikule pinnale ja alguse saab armulugu.
KALJUKITS
Vajad tunnustust, vajad aplausi. Tunned end iseäranis hästi, kui avaneb võimalus suurema hulga inimeste ees ennast näidata ja särada.
VEEVALAJA
Vajad vabadust ja sõltumatust kui õhku. Sul on väga raske juhul, kui pead kellast kellani kindlas kohas püsima, näiteks kontoris istuma.
KALAD
Päev on soodne selleks, et leida uusi tasuvaid teenimisvõimalusi. Vaata julgelt ringi, kogu informatsiooni, kui mingit võimalust haistad, siis tegutse!

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastal annavad kindlustunde stabiilsed peresuhted. Sul on alati olemas inimene, kes sind mõistab ning kellele saad toetuda rahututel perioodidel, mida aasta samuti pakub. Partnerlussuhted on ajuti ebastabiilsed, sinu ootused on kõrged ja unistused suured, samas oled väga tundlik.

Nimepäevad: ERNA, MARNA, MARTINA, MARNO

Tänased sünnipäevalapsed: ONU BELLA, URMAS TARTES, MIKA WALTARI, FERDINAND PORSCHE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

1 kommentaar

I
inimkonnale  /   21:23, 20. sept 2017
Pauluse teine kiri korintlastele 11:13 Sest niisugused inimesed on valeapostlid, petised
töötegijad, kes on moondanud ennast Kristuse apostleiks.
14 Ja see ei ole ime, sest saatan ise moondab ennast valguse
ingliks.
15 Seepärast ei ole midagi erilist, kui ka tema teenrid endid
moondavad õiguse teenriteks. Nende eluots tuleb nende tegude
järgi!

Loe ka neid lugusid