2
fotot
(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 16. september: Jäär ja Ambur võivad oodata edu armurindel

JÄÄR
Koged üllatavaid emotsioone – oma argiasju ajades puutud kokku erinevate
inimestega, üllatuslikult võib keegi, keda juba ammu tunned, sinus armuleegi lõõmama lüüa.
SÕNN
On uusi kohtumisi, on flirtimist ja võibolla ka olukordi, mis on mingil määral ohtlikud. Liigsest riskimisest tuleks sul turvalisuse huvides hoiduda.
KAKSIKUD
Otsuseid tuleb täna teha välkkiirelt, sina aga ei suuda nii ruttu reageerida. Millestki võid kohmitsemise tõttu ilma jääda.
VÄHK
Sul pole mõtet praegu liigselt pingutada ja ponnistada. Võta veidi vabamalt ja lase elul kulgeda – mis tulema peab, ei see tulemata jää.
LÕVI
Kui miski ei meeldi, üritad seda kohe muuta; kui kellegi arvamused närvidele
käivad, kipud kergesti tüli norima.
NEITSI
On üsna tõenäoline, et hindad praegu oma võimeid ja võimalusi üle. Ära asu tegevusse enne, kui oled plaanid põhjalikult läbi mõelnud ja veendunud nende realistlikkuses.
KAALUD
Saad teada nii mõndagi põnevat, õpid midagi elualade kohta, millega sa varem
üldse kursis polnud. Praegu saadav info osutub kasulikuks.
SKORPION
Kui kindla plaanita tegevusse asud, avastad varem või hiljem, et sa ei jõua mitte kuhugi. Pühenda rohkem aega sellele, et sõnastada oma eesmärgid.
AMBUR
Edu on loota armastuse rindel – võimalik, et kohtad nüüd kedagi, kellesse armud. Sellest kohtumisest võib alguse saada pikaajaline õnnelik suhe.
KALJUKITS
Kui pead tegema täpsust nõudvat tööd, ole eriti hoolikas ja ettevaatlik. Oled küllaltki hajameelne ning sul on raske keskenduda, nii võid vigu teha.
VEEVALAJA
Oled valmis teist inimest kuulama, tema muresid mõistma ning teda toetama. Armastatud inimese heaolu on sulle tähtsam kui see, mis su endaga toimub.
KALAD
Igasuguste rahaliste tehingutega peaksid ettevaatlik olema, enne lepingutele alla kirjutamist ka kõige peenemas kirjas kohad sõna-sõnalt läbi lugema.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Veenuse ja Jupiteri õnnetoova sekstiili mõju all algaval aastal oled väga seltskondlik ja suhtlemisaldis. Sul ei ole vaja palju pingutada – vaata inimestele silma, naerata ja asjad hakkavad laabuma! On võimalusi arendada õnnetoovaid armusuhteid, aga ka laiendada
äritegevust ja leida mõjukaid ja rikkaid toetajaid.

Tänased sünnipäevalapsed: KERTTU RAKKE, B. B. KING, DAVID COPPERFIELD, MICKEY ROURKE

Nimepäevad: ALICE, ALIISE, ALIIS, AILA, AILE, AILI

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid