2
fotot
(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 14. september: Sõnn ja Skorpion võivad saada häid tööpakkumisi, Kaksikutel on aeg puhkuseks (1)

JÄÄR
Ole ettevaatlik – sinuni jõudev info ei pruugi täiel määral tõene olla. Enne, kui selle põhjal midagi järeldad, kontrolli teave veel põhjalikult üle.
SÕNN
Aeg pakub uusi võimalusi töörindel. Nüüd võib juhtuda, et sulle tehakse mingi pakkumine, mis paistab vägagi ahvatlevana, eriti just tasu poole pealt.
KAKSIKUD
Kui tunned, et oled väsinud ja ei jaksa, siis ära punnita tahtejõu najal edasi, vaid võta aeg maha ja puhka.
VÄHK
Sind aktsepteeritakse ja antakse vabad käed tegutsemisel valdkonnas, mida hästi tunned. Kui abi vajad, leiad kindlasti selle, kes oskab head nõu anda ja abiks olla.
LÕVI
Äriasjad edenevad hästi, sul on oskust tabada ära õige viis parterite ja klientidega suhtlemiseks. Praegu ei tohiks end aga ülemäära töösse uputada – leia õige tasakaal töö ja puhkuse vahel.
NEITSI
Aeg sobib suurepäraselt reisile minekuks, eeskätt (keele)õppe eesmärgil. Välismaalastega suhtlemist tuleb ehk ette ka kodukamaral viibides.
KAALUD
Viimasel ajal oled ehk pisut pettunud oma tööalastes võimalustes – on olnud vähe niisugust, mis sind täielikult motiveeriks.
SKORPION
Ehk oled tundnud, et sinu teadmisi ja oskusi ei väärtustata piisavalt. Päev võib tuua positiivseid arenguid: häid tööpakkumisi ja kinnitust sellele, et sind hinnatakse.
AMBUR
Kui midagi uut hiljuti alustasid, jätkub areng nüüd kenasti. Kui aga oled jätkanud vanal kursil, oled praegu raskustes.
KALJUKITS
On hea aeg ärilisteks läbirääkimisteks ja kokkulepete sõlmimiseks rahaasjus. Praegu alustatud koostöö kujuneb edukaks.
VEEVALAJA
Tööasjad edenevad suurepäraselt. Sind usaldatakse, su ideid järgitakse, tegevusvabadus laieneb. Tulevikuperspektiivid on konkreetsed ja realistlikud.
KALAD
Päev sobib väga hästi pikaajaliste plaanide tegemiseks ning alustamiseks suurejooneliste, palju aega ja raha nõudvate projektidega

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Ära ole algaval aastaringil liiga enesekriitiline. Oled tark ja tubli, kõhklemise ja kahtlemise asemel julgusta ennast edasi minema. Sul on võimalusi nii äris kui isiklike suhete arendamisel. Seltsielu elavneb, ole julge ja suhtlemisaldis. Sel aastal alguse saaval armusuhtel on juures saatuse hõng.

Tänased sünnipäevalapsed: KRISTJAN JÕEKALDA, CARMEN KASS, SERGO VARES, AMY WINEHOUSE

Nimepäevad: RAIMUND, RAIMOND, RAIMO, RAIMU, REIMO, REIMU


Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti horoskoop 2018)

1 kommentaar

A
AMY WINEHOUSE?  /   19:25, 14. sept 2017
kui, siis sünniaastapäevalaps - igavesti 27...

Loe ka neid lugusid