(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. september: Veevalaja tehku tööd unistuste nimel, Kaksikud võivad sattuda tulisesse vaidlusse.

JÄÄR
Arvesta asjaoluga, et teisi sa muuta nagunii ei saa, küll aga on hea tahtmise juures võimalik kohaneda kellega-millega iganes. Hoia fookuses need eesmärgid, mis on teil kaaslastega ühised.
SÕNN
Ära karda otse silma vaadata ja probleeme arutada nendegagi, kes sinust tunduvalt kõrgemal positsioonil paiknevad.
KAKSIKUD
Võid oma tõde teistele peale surudes ägedatesse vaidlustesse sattuda. Ent isegi juhul, kui sul on tõepoolest 100% õigus, on teistel lubatud teistmoodi arvata.
VÄHK
Pead vaatama ka sügavale endasse, oma suhtumiste üle mõtlema ning neid mingis osas ümber kujundama. Palju on kasu tarkadest inimestest, kellega aeg sind kokku viib.
LÕVI
Kui sul on armsama või lähedaste sõpradega õhku jäänud probleeme, püüa need nüüd rahulikus õhkkonnas selgeks rääkida.
NEITSI
Kaugeltki kõik toimuv ei pruugi sulle meelt mööda olla, samas aga ei anna sul kuigi palju muuta. Valjuhäälne protest on praegu mõttetu.
KAALUD
End proovile pannes arened kiiresti, saad olulist infot. Nüüd on juba sinu otsustada, mida on kasulikum enda teada jätta, mida ja kuidas teistele edasi rääkida.
SKORPION
Tööl on saabunud hetk, kus su ülemused on valiku ees, kellele milliseid ülesandeid anda. Sul tuleb ajas tagasi minna, oma tegevus üle vaadata, midagi parandada või millegi pärast vabandada.
AMBUR
Üksjagu vaeva läheb saadud teabe selekteerimiseks. Pead suutma nüansse tabada, et aru saada, mis on kõige olulisem ja kuidas seda kasutada.
KALJUKITS
Sind võib kummitada ka hirm, et kaasinimesed hindavad sind majandusliku olukorra järgi. Selliste mõtetega pole mõtet end rusuda.
VEEVALAJA
Võta aega oma asjade üle mõtlemiseks ja saad küllaltki kiiresti aru, mida sa vajad. Unistamiseks praegu mahti ei ole, asu aga kiiresti oma eesmärkide poole teele.
KALAD
Midagi tuleb nüüd muuta! Kindlasti saad nii mõnegi positiivse uuendusega hakkama, aga mitte üksi, vajad ka mõttekaaslasi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Veenuse ja Saturni trigooniga algaval aastaringil oled tasakaalukas ning osav suhtleja. Väga hästi sujuvad äriasjad, oskad tegevust suurepäraselt planeerida, sobivad partnereid leida ning kliendisuhteid hoida. Isiklikud suhted on meeldivalt harmoonilised. Kui leiad uue armastuse, jääb ta kauaks su kõrvale.

Nimepäevad: ERVIN, ERVI, ERVO, ROODE

Tänased sünnipäevalapsed: REIN MARAN, LIINA ORLOVA, HAGI ŠEIN, TÕNU ÕNNEPALU, SASS HENNO

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid