(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Vaata, mida lubab sulle Eesti Naise septembri horoskoop!

JÄÄR

Armastus. Tahad ennast jumaldatuna tunda, kuid partner on praktilise armastuse lainel. Töö. Muutuste tuuled teevad sind veidi rahutuks. Ehk saad sellest vajaliku impulsi, et edasi liikuda. Raha. Reaalsustaju on selle kuu märksõnaks.

SÕNN

Armastus. Tundub, et suhtesse sigineb uus mõõde, millest sul aimugi polnud. Töö. Sul on mitu head erialast eneseteostuse võimalust, millest kinni haarata. Raha. Lähedased usuvad sinu maksejõudlusse.

KAKSIKUD

Armastus. Vajad vaheldust ja romantilisi seiklusi. Kuidas sellest kallimale teada anda? Töö. Elutempo kisub nii kiireks, et tööle pole aega keskenduda. Raha. Väljaminekutel on vaja silma peal hoida.

VÄHK

Armastus. Sa vajad suve pikendust, et kallimaga mõnusalt aega veeta. Töö. Praegu ei ole töö prioriteet, kuid kuidagi saavad töised kohustused täidetud. Raha. Meeskonnatöö aeg suuremate finantsotsuste tegemisel.

LÕVI

Armastus. Emotsionaalsete dopingute aeg. Ühised meelelahutused ja pikantsevõitu ajaveetmised kallimaga lisavad suhtele vürtsi. Töö. Väikesest täienduskoolitusest võib olla rohkem kasu, kui sa eales oleks arvanud. Raha. Rahamaagiasse uskumine ei ole praegu piisavalt tulemuslik.

   

NEITSI

Armastus. Sobiv aeg eneseanalüüsiks ja suhete inventuuriks. Tõeline armastus ei kao kuhugi. Töö. Planeet Merkuur on praegu sinu tähemärgis ja teravdab su niigi säravat mõistust. Edu tööl on garanteeritud. Raha. Konservatiivsusest on kasu.

KAALUD

Armastus. Paradiis on maa peale saabunud ja praegu on parim aeg oma armastust väljendada. Töö. Väikesed töised valikud toovad rohkem segadust kui kasu. Raha. Praegu vajad luksuslikke oste, et ennast hästi tunda.

                  

SKORPION

Armastus. Ühised ettevõtmised liidavad kallimaga rohkem, kui oleks osanud arvata. Töö. Head ideed ootavad teostamist, tunned oma tööst rõõmu. Raha. Finantsseisud on kontrolli all.

 

AMBUR

Armastus. Kirglikkust jagub su päevadesse ja öödesse. Mida enamat veel elult tahta! Töö. Vahvad ettevõtmised kolleegidega, mis tugevdavad meeskonnatunnet. Raha. Igapäevasteks ostudeks jagub.

 

KALJUKITS

Armastus. Üks vana armastus piilub nurga tagant ja võib sind kiusatusse viia. Töö. Sinult oodatakse usinust, aga sina ootad puhkuse pikendust... Raha. Õpingutega seotud väljaminekud ületavad igasugused mõistlikkuse piirid.

VEEVALAJA

Armastus. Vananaistesuvi osutub üllatavalt armurohkeks – saad oma tunnetele vaba voli anda. Töö. Tööalaste nõudmiste ja reaalse tööelu vahel on kahjuks udune seos. Raha. Stabiilsus on saabumas.

KALAD

Armastus. Mitu inimest on armastuse Bermuda kolmnurgas? See on sinu jaoks oluline mõistatus. Töö. Vajad ikka veel puhkust, kuigi kolleegid juba askeldavad usinasti. Raha. Sul on praegu palju tähtsamaid teemasid, millele oma energiat kulutada. Majandusolud on tagaplaanil.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid