(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. september: Lõvi peaks puhkama, Kaaludel on suhted sassis

JÄÄR
Kipud suure õhinaga uusi projekte alustama, sama ruttu aga tüdined ja lööd asjale käega. Proovi mitte olla liiga tormakas, hoida end tasakaalus.
SÕNN
Proovi olla enda vastu ausam – ükski probleem ei lahene iseenesest, selleks aga, et midagi lahendada, pead kõigepealt asja endale ausalt teadvustama.
KAKSIKUD
Kui kedagi väga armastad, on oht, et muutud temast liiga sõltuvaks. Arvestades pidevalt tema tahtmisega surud oma soovid tagaplaanile, mis kokkuvõttes head ei too.
VÄHK
Kui tegutsed mõistlikult, võid saavutada suurt edu, kui aga oma võimeid kuidagimoodi üle hindad ja võimatut saavutada üritad, kukud läbi.
LÕVI
Võta aega selleks, et oma ette olles puhata. Mingid mõtted ja tunded on vaja läbi seedida ja selgeks mõelda. Looduses viibimine tuleb sulle vägagi kasuks.
NEITSI
Kui oled liiga enesekindel, on oht kes-teabmitmendat korda sama reha otsa koperdada. Kui oled püsisuhtes, võib ka süütu flirt seksikate vastassoolistega palju segadust ja pahandust põhjustada.
KAALUD
Kas oled teistega niimoodi käitunud, et nad sinust lugu saavad pidada või oled kellegi usaldust petnud? Sassis suhted tasub selgeks rääkida.
SKORPION
Suudad tublisti tööd rügada, aga vajad tänutäheks ka aplausi. Kui tunned, et su jõupingutusi vääriliselt ei tunnustata, solvud kergesti.
AMBUR
Tasub töökaaslaste ning muudegi tuttavatega niisama juttu puhuda, nii saad tõenäoliselt teada midagi niisugust, mis sulle kasulikuks osutub.
KALJUKITS
Püsid kangekaelselt oma arvamuse juures ka siis, kui teised selle millegipärast maha laidavad. Ürita olla kompromissialtim.
VEEVALAJA
Ära torma esimese õhinaga pea ees tegevusse, mõtle enne, mida sa õieti tahad ja kui palju sul selle jaoks aega ja raha on.
KALAD
Ära mitte mingil juhul hakka oma võimupositsiooni tõestama viisil, mis on miskit pidi seadustega vastuolus – selline käitumine tuleb sulle endale ringiga tagasi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Päikese ja Pluuto trigooniga algaval aastaringil on sul tohutult energiat ning soovi elu uuele tasemele viia. Lihtne on selja taha jätta see, mis sind takistab ning julgelt muudatusi teha. On hea aeg halbadest harjumustest loobumiseks. Takistustest saad kiirelt ja kergelt üle.

Tänased sünnipäevalapsed: JOANN LÕSSOV, KATRIN KULDMA, OTT KIIVIKAS, HERLUF BIDSTRUP

Nimepäevad: LEMBE, LEMBI, LEMME, LEMMI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid