(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 9. september: Jäär loob endast soodsa mulje, Sõnnil on aeg võtta asjad käsile

JÄÄR
Küllap meeldib sulle, kui sinuga viisakas ja sõbralik ollakse, niisiis ole ka teiste suhtes avatud ja hea. Ka võhivõõrastele naeratades lood kohe soodsa esmamulje.
SÕNN
Võta nüüd asi käsile ja proovi tegutseda. Ehkki algus võib olla raske, hakkavad asjad tõenäoliselt üsna pea kenasti sujuma.
KAKSIKUD
Sind aitavad ja toetavad pigem vastassoost inimesed. Kerge on inimestega ühiseid teemasid leides vestlust arendada, uued tutvused on kerged tekkima.
VÄHK
Valitseb tasakaal sinu unistuste ja reaalse maailma vahel. Saad aru, milliste soovide täitumine on võimalik ja kuidas sellele kaasa aidata. Oled kaaslaste suhtes osavõtlik, mõistad neid, ulatad abistava käe.
LÕVI
Seda, mida edasi liikumiseks vaja, võid teada saada juhuslikult muu jutu sees mõne pealtnäha asjasse üldse mitte puutuva isiku käest.
NEITSI
Ideedest kujunevad plaanid vaid siis, kui ennast teistele avad. Ainult koostöö võimaldab headel mõtetel ka teoks saada.
KAALUD
Vastutuult võitlemisel ei ole suurt mõtet. On asju, mis edenevad vaat et iseenesest, ent on selliseidki, mida sa ka parima tahtmise juures ei saa.
SKORPION
Sulle võib tunduda, et kergem on asju salamisi ajada, avaldada neile, kellega koos tegutsed, vaid osa tegelikust tõest. Kui tahes keerukas seisus sa ka poleks, ära teed midagi ebaseaduslikku.
AMBUR
Mida teadma pead, seda teada saad, aga iga asi juhtub omal ajal. Võta rahulikult ja tee igapäevaseid asju – mis tulema peab, ei see tulemata jää.
KALJUKITS
Praegu pole mõtet rahalist kasu esmatähtsaks seada, olulisem on see, et see, mida teed, sulle rõõmu ja tegutsemislusti pakuks.
VEEVALAJA
Kui tundub, et kõik on hästi, tasuks lisaks heast elust rõõmu tundmisele mõelda ka selle üle, kas ka neid, kes sinuga iga päev koos on, sama positiivsed tunded valdavad.
KALAD
Tunned end kindlalt ja rahulikult. Oskad oma võimalusi küllaltki realistlikult hinnata. Lähed kindla peale välja, võtmata endale ülesandeid, millega hakkama saamises kahtled.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algamas on aktiivse tegutsemise aasta. Sinu mõtted on julged ja uuendusmeelsed, nüüd jätkub enesekindlust nende elluviimiseks. Mõni riskantne samm võib kaasa tuua suurt edu. Palju on kasu minevikukogemusest ja vanemate inimeste nõuannetest. Kunagine armastus võib taas lõkkele lüüa.

Nimepäevad: TAIMA, TAIMI, TAIDI, TAIKI, KAIL

Tänased sünnipäevalapsed: VLADISLAV KORŽETS, TARMO URB, URMAS SISASK, LEV TOLSTOI, HUGH GRANT

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid