(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. september: Amburil on edu rahaasjud, Lõvi on auahne

JÄÄR
Edasi tuleb minna samm sammult. Kõhklemist on üksjagu, mõnevõrra on sellest kasugi – liiga enesekindlalt ja kiires tempos tegutsemine ei oleks praegu hea.
SÕNN
Suurepärane ajajärk, mil on jõudu ja tahtmist, et midagi olulist ära teha. Kui oled tundnud, nagu valitseks su elus seisak, suudad nüüd surnud punktist üle saada ja asjad uue hooga liikuma lükata.
KAKSIKUD
Oled pidevalt inimeste hulgas, sul on vaja palju suhelda. Võimalik, et oled haaratud mingi suurejoonelise ürituse organiseerimisega.
VÄHK
Sul on tahtmine nii enesele kui teistele tõestada, et suudad nii mõndagi. On väga tähtis, et püstitaksid eesmärgi, mis on sulle jõukohane.
LÕVI
Suunad oma energia peamiselt töötamisse. Oled seejuures auahne – sa ei tegutse pelgalt kohusetundest, vaid näed pikemat perspektiivi.
NEITSI
Töistes olukordades võid tunda, et sul on liiga vähe infot või napib mõne ülesande täitmiseks teadmisi ja oskusi. Sel juhul ei jää üle muud, kui asuda ennast täiendama.
KAALUD
Meeskonnatöö ei suju kõige paremini. Isegi kui sinul on tahtmist ja jõudu, ei suuda sa teisi kaasa haarata. Võib olla erimeelsusi, kuna teie soovid on erinevad ja ühiste eesmärkide püstitamine ei edene.
SKORPION
Kavandad oma tegevust pikemas perspektiivis. Sa näed, mille kallal on mõtet vaeva näha, milline tee aga kuhugi ei vii.
AMBUR
Päev tõotab edu raha- ja äriasjus. Küllap on elu sundinud sind ootama, sul on juba ammu plaane, mida pole olnud olude sunnil seni veel võimalik ellu viia.
KALJUKITS
Töisel rindel annavad pinged järele. Vahet ei ole, kas oled saanud oma tahtmise või oled pidanud rivaalidele õiguse andma, nüüd on aeg selleks, et tempo maha võtta, puhata ja jõudu koguda.
VEEVALAJA
Nüüd on sul mänguruumi rohkem. Eriti puudutab see tööalaseid võimalusi – mingid muudatused seoses töökorraldusega tekitavad olukorra, kus valik on sinu.
KALAD
Edu sõltub sellest, kuivõrd hea suhtleja suudad olla. Mõtle sellele, millise mulje
oma käitumisega jätad, kuidas teised sind näevad.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastaringil julge olla sina ise, ära karda veider näida! Mingis mõttes käid justkui ajast ees – sinu mõttevälgatused ja eesmärgid on vägagi uuendusmeelsed. Teistele võivad need esialgu imelikud paista, ent oma nutikuse ja originaalsusega saavutad kiirelt edu, teenid ka tunnustust ja imetlust.


Tänased sünnipäevalapsed: AVO LEOK, KADRI KÕUSAAR, RICHARD I LÕVISÜDA, ANTONÍN DVORÁK


Nimepäevad: MARIANN, MARIANNA, MARIANNE, MARIELLE

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid