(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. september: hoogsa suhtluse ja lustimise päev

JÄÄR
Põhjalikust planeerimisest pole suuremat kasu – ikka selguvad viimasel hetkel mingid ootamatud asjaolud, mis sind oma tegevuskava ümber korraldama sunnivad.
SÕNN
Võta aega selleks, et olla koos inimesega, keda armastad. Kuigi ka lõbusas seltskonnas pidutsemine pakub teile meeldivaid hetki, on väärtuslikum see aeg, mil olete päris kahekesi.
KAKSIKUD
Sul on hea, kui sind ümbritseb hulk lõbusaid inimesi, kui saad tantsida ja vastassooliste pilke endale tõmmata. Sa ei taha endale midagi keelata, ka maitsvaid sööke ja joovastavaid jooke naudid mõnuga.
VÄHK
Kui sulle aina sajab kutseid erinevatele üritustele, ütled tõenäoliselt ära nii mõnestki neist. Eelistad olla kõige lähedasemate inimeste ringis ning õdusast olemisest rõõmu tunda.
LÕVI
Võimalusi on rohkem, kui sa ära kasutada suudad. Valikute tegemine on keeruline, sest on paljugi selliseid tegevusi, mis sind ahvatlevad; on palju selliseid inimesi, kellega kohtuda tahaksid.
NEITSI
On oodata huvitavaid kohtumisi. Tõenäoliselt näed nüüd kedagi nendest inimestest, kellega oled aastate eest lähedane olnud, kuid kellest viimasel ajal siiski ajapuudusel võõrdunud oled.
KAALUD
Sinu peas keerleb palju tähtsaid mõtteid, mida sa aga eriti kellegagi jagada ei julge. Küllap on tähelepanu all raha ja ka ühisvaraga seotud teemad.
SKORPION
Sa tead palju, ent ometi on veel osa olulisest infost sinu eest varjul. Sul tuleb olla tähelepanelik ja suhelda oluliste inimestega, nii jõuab tasapisi sinuni ka puuduolev informatsioon.
AMBUR
Paned päris palju rõhku heale väljanägemisele. Sulle meeldib kaaslasi millegagi üllatada, sul on põnevaid ideid selleks, et tähelepanu tõmmata. Küllap paistad silma ka omapäraste oskuste poolest.
KALJUKITS
Sinu plaanid on ambitsioonikad, välja on töötatud konkreetne tegevuskava. Kindel eesmärk on silme ees ja oled nõus palju vaeva nägema, et sellele lähemale rühkida.
VEEVALAJA
Kokkupuutumist on väga erinevate inimestega, mõnega neist on juba esimestest hetkedest alates väga meeldiv suhelda.
KALAD
Tahad olla mõttekaaslaste seltsis. Saad kindlust sellest, kui tunned, et teised näevad maailma asju samamoodi kui sina, et teil on sarnased tõekspidamised.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Merkuuri ja Uraani trigooni mõju all algaval aastal oled julge ja uuendusmeelne. Ideed, mis varem lausa hullumeelsed tundusid, näivad nüüd geniaalsed. Ajad äriasju lähtuvalt pikaajalistest eesmärkidest. Sul on tugevaid toetajaid ja nõuandjaid, edu tuleb oodatust kergeminigi.

Tänased sünnipäevalapsed: MARGUS KAPPEL, MARJU LÄNIK, VEIKKO TÄÄR, ELIZABETH I, GLORIA GAYNOR

Nimepäevad: REGIINA, REINA, GINA, MADRE

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid