(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 5. september: Sõnnil ja Vähil soodne päev armusuhteks,

JÄÄR
Hoia kõrvad kikkis ja silmad pärani – kui oled tähelepanelik, saad infot, millest sul paljugi abi on. Valmistud kaalukate otsuste tegemiseks, sul on vaja mõistmist, tuge ja ka asjalikke soovitusi.
SÕNN
Suurepärane päev inimestega suhtlemiseks, uute kontaktide loomiseks. Soovi korral leiad võimalusi ka armusuhte algatamiseks.
KAKSIKUD
Edasi pürgides arvestad eeskätt oma ringkonda kuuluvate inimeste huvidega ning su enesekindlust võib kõigutada teada saamine sellest, et keegi konkurentide leeri kuulujaist üsna edukas on.
VÄHK
Esmatähtis on armastatud inimesega koos olemine. Proovige koos osa võtta põnevatest üritustest. Ühised kogemused on need, mis teie liidu tugevamaks muudavad.
LÕVI
Seltskondlik suhtlus võib sulle mõnevõrra tüütu olla. Tundub, et kõik kordub, pead justkui täitma igavavõitu rolli mingis juba sadu kordi mängitud etenduses.
NEITSI
Sinu tuju sõltub liigagi palju sellest, mida teised teevad või ütlevad. Armsa inimese teod ja sõnad võivad sind kas üliõnnelikuks teha või siis end suisa mannetuna tundma panna.
KAALUD
Püsid päris kenasti tasakaalus ning keskendud asistele ettevõtmistele. Kui oma tegevust hoolega planeerid, võid teha päris edukaid tehinguid.
SKORPION
Võid rahulik olla – kõik kulgeb just nii, nagu peab. Kõigis olukordades ei saa sa ise valikuid teha, sel juhul oota, mida saatusel pakkuda
on.
AMBUR
Kõik sujub kenasti, kui sa lähedastele piisavalt aega leiad. Ent kui oled neist eemaldunud, toimuvad koduses elus sündmused, mis nõuavad pereliikmetele rohkema tähelepanu pööramist.
KALJUKITS
Ühed inimesed soovitavad sulle üht, teised risti vastupidist, kuskilt kolmandast kohast kuuled aga veel hoopis erinevaid soovitusi.
VEEVALAJA
Tegutsed aktiivselt, püüdled parema sissetuleku saamise poole. Küllap on koperdamist ja kukkumist, ent sa taastud kiiresti, suudad peagi taas selja sirgeks lüüa ja edasi astuda.
KALAD
Põnev aeg, mil võid huvitavate sündmuste keerisesse sattuda. Võta elu kui seiklust, ära pabista selle pärast, mida homne toob – üllatused võivad sulle avada uksi, mille olemasolust sa varem teadlik polnud.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval isiklikul aastal oled elujanuline ja julge. Tahad tegutseda iseseisvalt ja katsetada uusi asju. Analüüsid iseennast ja enda varasemaid eluaastaid, et paremini mõista, kuhu ja kuidas liikuda. Sul tekib suurepäraseid ideid, jätkub ka südikust neid otsekohe ellu viima hakata.

Tänased sünnipäevalapsed: JÜRI KRJUKOV, LOUIS XIV, RAQUEL WELCH, FREDDIE MERCURY

Nimepäevad: PREEDIK, REEDIK, VIDRIK, PRIIDIK, PRIIT, PRIIDO, PRIIDU, VIDRIK

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid